Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap kiviszitek babátok...

Minden nap kiviszitek babátok ebben a hidegben? (5 hósak vagyunk)

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze...nekem ilyenkor 2 éve 2 hós se volt a babám,azt mondták -5 fokig mehetünk sétálni.
2010. nov. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen.Vinnél kell a nagyot suliba,na meg haza is kell hozni.:)5,5 hósak vagyunk.:)
2010. nov. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tavaly novemberben születette a kisfiam, én olyan 3 hetes korától mindennap kivittem. Most, hogy már "nagy" a gyerekem, nekem sokkal macerásabb. Mert a kicsit betudja bugyolálni az ember, de egy 1 évest, aki még nem jár önállóan, és ül a babkocsiban...
2010. nov. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Anyukám mondta, hogy Ők a csecsemő otthonban -5 fokig kint altatták a babákat jól felöltöztetve. Ez volt a szabály, nem Ők találták ki. 3 hónaposak voltak a kicsik a csoportjában, mikor gondozónő lett. Én is sétálok a babámmal majdnem minden nap. Ha nem, akkor az időhiány miatt. Én is kicsit stresszelek, hogy nincs-e nagyon hideg Neki, de ha az okosok azt mondják, hogy lehet, akkor megyünk :)
2010. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is 5hósak vagyunk. Ha nem is minden nap, de egy heten kb. 4-5ször. Mikor még jobb idő volt naponta mentünk. Ma is megyünk, mert fogytán a pelus :) Ha csak a boltba ugrok le vele, akkor csak kendőben viszem le, amúgy kocsi.
2010. nov. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

9 hós a pici, mindennap kimegyünk 2szer is. Reggel elvisszük a tesót oviba, bevásárlás. Délután elhozzuk a tesót, sétálunk egy nagyot, másfél órát legalább.


Amikor csak a fiam volt pár hónapos, őt is mindennap kivittem kétszer is.

Kivétel persze a szakadó havas/ónos eső és túl erős szél.

2010. nov. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!