Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen hidegben kivittétek,...

Ilyen hidegben kivittétek, kiviszitek sétálni másfél éves gyerkőceiteket?

Figyelt kérdés
Én nem merem, mert az egy dolog, hogy felöltöztetem, de félek, hogy ha kinyitogatja a kis száját, a torka megfázik. Túlaggódom?
2009. dec. 19. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
még nem vagyunk 1 évesek,de voltam kint kb egy háromnegyed órát.Én sálat tettem a szája elé,igy amikor veszi a levegőt nem fázik meg a torka.szerencsére nekem fordíthatós a kocsi tolókarja,így ugy tudtam fordítani,hogy ne fújjon az arcába a szél,és felhúztam az ernyőt is.Nagyon klassz helye lett,még énekelt is nekem út közben,szóval ő jól érezte magát,én már kevésbé.
2009. dec. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 1-2 napot nem viszed ki a babád, semmi baja nem lesz, de sztem ennyire nem kell aggódni egy másfél évesért. Én reggel kénytelen vagyok kivinni, amíg begyújtok a kazánba, és nincs semmi baja (szintén 1,5 éves). Egyébként az immunrendszernek kifejezetten jót tesz a séta a hidegben, persze a nagy szél az nem jó.
2009. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Az erkélyre kiviszem beöltözve 5-10 percre, de nagyobb sétákat csak akkor teszünk, ha pl orvoshoz vagy boltba megyünk.
2009. dec. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Az enyém most lesz 2.Minket csak a köd tart bent.Piciként vagy a teraszon aludt babakocsiban,vagy kivittem sétálni,amikor elaludt letakartam a kocsit 1 vékony pléddel,hogy ne menjen rá túl hideg levegő.Most már sokszor 2 óra is kevés neki a kintlétből.
2009. dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 19. 14:34
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
10 hósommal csak 15-20 percre mentem ki, a hideg nem is lenne annyira gond, de nagyon hideg a szél.
2009. dec. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kivinném a 17 hónaposomat,de mivel esik a hó,nem megyünk.Azt nem bírja elviselni:(
2009. dec. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!