Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiviszitek a babátokat ebben...

Kiviszitek a babátokat ebben a hidegben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 27. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nekem ma muszáj lesz:S

Newm szeretem kivinni -10 alatt, de ma feltétlen el kell intéznem valamit, és nem tudom kire bízni:(

2010. jan. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Igen, tegnap is kint voltunk. Ne órákra gondolj, de egy 20 perc fél óra belefér szerintem. Jó levegő van, kevesebb a vírus a baci a hideg miatt. Kell neki egy kis levegő na meg nekem is, nem tesz jó ha be vagyunk poshadva a lakásba.

Jó melegen fel kell öltöztetni. Alá-fölé takaró és mehetünk is.

Én így öltöztettem tegnap a 6 hós fiamat. Rövid ujjú bodi, hosszú ujjú pulcsi, vastag kapucnis mellényke, harisnya, zokni, overál(kezeslábas) sapi, rá a mellény kapucnija+ az overál kapucnija, (hogy ne nyomja a nyakát) kis csizma. Alulra tettem a babakocsiba egy vastag plédet, felülről is betakartam egy vékonyabb takaróval és feltettem a lábzsákot is a kocsira. A kis kezét bebújtattam az overál alá, de kevésnek bizonyult, mert nagyon hideg volt a kis keze mikor hazaértünk, legközelebb kesztyűt is adok rá.

2010. jan. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!Sajnos nem merek kimenni vele,tegnap azt hiszem megfázott.Már köhécselt reggel,folyt a nózija.

A tegnapi sétánál jókedvében vagy 10 percig sikítozott,lehet,hogy emiatt hűlt meg.

Pedig ma nálunk nagyon szép idő van,süt a nap.

Hmmm,pedig sosem volt emiatt probléma,most meg kényszerszünet lesz....:(

2010. jan. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, mert az arca olyan piros lett az utolsó séta után.Pedig bekentem öltözéskor.Inkább szellőztetek többször.
2010. jan. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi megyünk, mint tegnap is! 1 órára tuti.

Intézni való is van!

6 hónapos

2010. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tervezem, hogy ebéd után lemegyünk a sarki boltig, meg vissza. Kb fél óra, kényelmes tempóban.
2010. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszem, de csak pár percig lesz hidegben délelőtt, nálunk -11 fok van. Délután ha nem lesz ennyire hideg, lehet lemegyünk sétálni, szépen süt a nap. Eddig minden nap voltunk. 4 hónapos a kislányom.
2010. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ma nyitott ablaknál levegőzünk kicsit, max. kitolom az erkélyre fél órára, ha pár fokot melegszik az idő. Itt kb. -10 fok van most.

Tegnap nagyon beöltöztettem, boltban, patikában voltunk, szerintem az sem tett jót neki, hogy a mínuszról be a meleg boltba, aztán ki a hidegbe megint.

Már nagyon jöhetne a tavasz!!! :):):)

2010. jan. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 4 hónaposak vagyunk
2010. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3x kimegyünk sétálni, 10-15 percre. 1 hónapos a baba.
2010. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!