Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért utál 1 éves babám...

Miért utál 1 éves babám autóban utazni?

Figyelt kérdés
Kb 10 perc után sirni kezd. CSak akkor nem sir, ha mellette ülök és énekelek, mondókázok. Egy percre sem lehet abbahagyni. Nem túl gyakran urazunk, de néha muszály.
2010. nov. 29. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hogy a tiéd miért nem szereti, nehéz megmondani. De talán néhány ötlet:

- lehet, hogy az nem tetszik neki, hogy be van kötve, nem mozoghat kedvére (ez egy 1 évesnek hatalmas frusztráció, hiszen legszívesebben egész nap szaladnának).

- lehet, hogy csupán unatkozik, ezért igényli, hogy szórakoztasd.

- lehet, hogy zavarja az autó mozgása a belső fület... én kicsinek nem bírtam az autózást, néhány percen belül szédelegtem mindig... kivéve, ha valamivel el tudtam magam foglalni.

2010. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lányom is ilyen volt, vettem egy autós dvd lejátszót, fejtámlára rakható, mickey egeret mici mackót néz, leköti és csenben van. Nálunk még egy gond van, ha kanyargós az út sugárban hány
2010. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, az enyém sem szerette ennyi idősen. még nem értette, hogy mi a fenének kell neki ott ücsörögnie, leszíjazva. vittünk mindig játékot stb. de sokszor volt sírás a vége az autózásnak.

a jó hír, hogy most már egy ideje nagyon szeret autózni (23 hónapos). meg már változatosabban is lehet játszani, értelmesebb dolgokat. most már az is leköti, ha csak simán mondókázok neki, régen ez ugyan nem kötötte volna le. és most már persze érti, hoyg elmegyünk ide oda amoda, nemsoká kiszállunk , nemsoká odaárünk stb. és viszünk mindig rágcsát, vizet, az is jó terelés, ha minden kötél szakad. 1 évesen még nem kapott rágcsákat. :)

2010. nov. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!