Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis korkülönbségnél hogy...

Kis korkülönbségnél hogy oldottátok/oldjátok meg az éjszakai ébredéseket?

Figyelt kérdés
Nálunk 14 hónap lesz a különbség, és most szeparációs szorong éppen a fiam, minden éjjel ébred. A második hullámánál pedig már itt lesz a kisebb. Mi van, amikor egymás ellen ordítanak éjszaka???
2010. nov. 26. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 hónap van a nagyhoz apa kel éjszaka ha sír(bár ez nagyon ritka) a kicsihez pedig én.

22 hónapos és 1 hónapos fiúk anyukája

2010. nov. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy vagyunk. Nagyhoz apa, kicsihez én. 20 hónap a különbség. A nagyobbik minden éjjel felkelt még szülésig, be kellett menni hozzá, és oda kellett feküdnöm mellé, hozzábújni. Szülés után apa járt be hozzá. Ő nem bújt mellé, hanem bejelentette, hogy éjszaka aludni kell, ha nincs semmi baj, akkor szia. 1 hét alatt leszokott róla, most már nagyon-nagyon ritkán kel. A kicsinek meg cici kell, szóval hozzá meg nem jó apa.

Egymás ellen ordítanak? Ezt hogy érted? Nyugi a gyerek nem ébred fel a csecsemősírásra, ők nem úgy vannak kódolva.

Egyszer mind a kettő beteg volt. Na, az rossz volt, mert olyankor apa nem jó. A lányom bejelentette, hogy anyával alszik. Mondtam neki, hogy néha át kell mennem majd a babához. Azt mondta, hogy nem baj. Reggelig az ágyamban aludt, fel sem ébredt rá, amikor átmentem a kicsihez. A férjem meg levonult a nappaliba aludni.

2010. nov. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! nálunk 15 hónap korkülönbség van. első naptől kezdve egymás mellett alszanak, mivel egyébként is egyteres a lakásunk :)

a nagy pár napig ébredt a kicsire, akkor a kicsi többet aludt mellettünk a rend kedvéért, de aztán megszokták egymást és rájöttem, ordíthat az egyik, ha a másik aludni akar, akkor aztán alszik.

csak mostanában van, hogy a nagyobb, ha este nem bír elaludni, sikít és ugrál a kiságyban, hogy a kistestvére se aludjon...

egyébként az ébredés körforgás tényleg megvolt, 2 éve nem aludtam 2 óránál tovább egyhuzamban :(

most épp fogzik a kicsi, a nagyobb pedig kuszálja a nappali alvását és nem ér rá enni - mindketten ébrednek éjjel.

de már megszoktam, azaz vissza se szoktam :)

10 hónapos kislány, 2 éves kisfiú anyukája

2010. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!