Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Okozhat éjszakai ébredéseket...

Okozhat éjszakai ébredéseket a Chamomilla?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak fogzás miatt adtam, aztán amikor úgy láttam már nem fáj neki, abbahagytam. Egyszercsak újra átaludta az éjszakákat. Aztán megint láttam nagyon nyafi, nyálzik, adtam neki este 5 golyót. Éjjel kétszer kelt, másnap megint este 5 golyó, éjjel kétszer kelt. Harmadnap nem adtam golyót és átaludta az éjszakát.

Nem tudok másra gondolni, csak a Chamomillára :(.


2010. máj. 31. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehetséges, bár nálunk nem az okozza. :) Én azt vettem észre, hogy babikámnál szakaszosan jönnek a fogak. Van egy két nap mikor jól alszik átalussza vagy egyszer ébred és van mikor két óránként felébred. És a nappalok is így váltakoznak, jobb és nyűgösebb.

Szerintem próbáld ki, hogy több napig nem adsz neki és majd meglátod. Ha lesznek jobb és rosszabb éjszakák, akkor nálatok is szakaszosan jönnek a fogak, vagy is van mikor jobban elviseli és máskor nagyon fáj neki. :)

2010. máj. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom nem bírja a Chamomilllát. Feloldok 5 golyót kis vízben és odaadom neki, de mindig kibukja 5-10 perc múlva. tuti attól van, merrt már vagy 10-szer előfordult és már úgy is adtam neki, hogy utána nem engedtem a játszószőnyegre, hanem cipeltem, de akkor is kijött belőle. Többet nem adok.

valaki tapasztalt már ilyet?

2010. máj. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem ez a babád alkati szere. A homeós szereket eleve nem elég csak este adni. Itt a leírás: [link]
2010. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem attól ébred !
2010. máj. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden homeós bogyó az első pár alkalommal felerősítheti a tüneteket!!!
2010. jún. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!