Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik popsikrém hasonlít...

Melyik popsikrém hasonlít állagban és összetevőkben leginkább a Bephantenre?

Figyelt kérdés
Hasonlóan jót,de olcsóbbat keresek.
2010. nov. 24. 20:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Akkor sajnos csak az állaga hasonló,az összetevők teljesen mások:(
2010. nov. 24. 21:57
 12/23 anonim ***** válasza:
Bocs, de gondolod, hogy a földkerekségen egyedül a Bepanthen a használható kenőcs? 500 ft, egy próbát megér. Egyébként lelkesen meséltem a doktornéninknek, hogy mit találtam, és mondta, hogy igen, a gyulladáscsökkentőkben ált. csukamájolaj van, mint ebben is. De ahogy gondolod.....
2010. nov. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Ne haragudj,nem akartam megbántani senkit!

Aranyosak vagytok,hogy írtatok.Azért keresem azt ami összetevőiben is hasonlít,mert a 9 hetes fiamnak nagyon érzékeny bőre van,és 4 hétig volt piros a popsija.Ezalatt az idő alatt sokféle krémet próbáltunk és semmi nem segített.A Bephantennel kentem egy napig és egy éjszakát,másnapra gyönyörűen eltüntek a kiütések,harmadnapra a pír is.Szóval nekünk nagyon bevállt,de az a pici tubus kb. egy hétig elég,és majdnem ezer forint.

2010. nov. 24. 22:15
 14/23 A kérdező kommentje:

Azért kipróbálom ezt is,hátha jó lesz.

Amiket próbáltunk:Ungeuntum Infantum,Otki,Phlogosan+Sudocrem(gyógyszerész javasolta),Canesten+Sudocream,Neogranormon és végül a fent említett.Közben átálltunk a Liberóról a Pampersre és nem használok popsitörlőt,csak babaolajos vattát.Most nagyon szép a popója.

2010. nov. 24. 22:22
 15/23 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, hogy konkrétan nem tudok válaszolni, de nincs esezleg egészségpénztáratok, Csak mert mi is "kénytelenk" voltunk bepanthent használni(még a gyóygszertári sem volt jó), és mi arra vettük a nagy tubusosat.

Még egyszer bocs az off-ért.

2010. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
A Sudokrem eddig minden ismerősömnél bevállt. A picimnek 8 naposan kezdtem használni, (1 és fél nap alatt szép lett a popsija. A dokink szerint jobb a Bepantennél. A lányom mostmár 7 hós, még mindig az első doboznál (250gr)tartunk, de jó ideje csak napi 2X-3x kenem csak, mert megerösítette a hámszövetet. Mióta nyáladzik és a hozzátáplálás is elkezdődött, a szája körül, az állán is voltak kiütések és mostmár az arcocskájára is használom, általában fürdetés után.
2010. nov. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Az a pici tubus 30g-os? Úgy tényleg drága.

A 100g-os csak 2000Ft, és ugye 3x annyi van benne.

De nem kened túl vastagon? Én 100g-os Gabi popsikenőcsöt használok már több hete, és még mindig bőven van benne! Pedig bőven van pelenka csere egy nap. Elég vékonyan kenni a popsikrémet!

(Bocsi, nem kioktatni akarlak, csak néha a kevesebb több...)

2010. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ne haragudj, kedves kérdező, hogy így lerohantalak, nem tudtam, hogy ilyen problémákkal néztek szembe.

Megnéztem, nekünk az Infantum van, amit még újszülöttként kapott és az OTKI. Egyik sem jó már, csak a kék csíkos gyulladáscsökkentő. Ma vettem két tubussal a patikában, 960 Ft volt összesen, de mondta a nőci, hogy ha felíratom, akkor csak a fele!!!

2010. nov. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Kedves első!Nincs semmi baj!

Kedves többiek!Egészségpénztárunk nincs,de valószínüleg igazatok van,és tényleg túl vastagon kentem.

Tegnap voltunk dr.néninél,elmeséltem neki a tortúránkat,és képzeljétek ő is a kék csíkosat írta fel.Akkor vettem csak észre,amikor megvettük,hogy ez u.a. amiről itt beszéltünk:).

2010. nov. 25. 22:56
 20/23 anonim ***** válasza:

De jó! :)

Remélem, használni fog! Megírod majd, hogy használ-e?

2010. nov. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!