Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokás még a diavetítőzés? Mi...

Szokás még a diavetítőzés? Mi régen úgy szerettük, gondoltam előveszem a kisfiamnak is.

Figyelt kérdés
Hol lehet kapni mostanság olcsón filmeket hozzá?
2010. nov. 23. 17:54
 1/5 anonim ***** válasza:
könyvesboltban
2010. nov. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és játékbolban
2010. nov. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
valamiért kiment a divatból, pedig a gyerekek nagyon szeretik. Van egy különleges hangulata. Én óvónő vagyok és mi szoktunk az óviban diafilmeket nézni. Mikor nem lehet kimenni az urdvarra mert pl. szakad az eső. Imádni szokták.
2010. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is vetítőzünk(apa gyerekkori vetítőjével és rengeteg régi filmel).Mivel "retro" nagyon drágák a filmek hozzá,legalábbis Egerben 1000ft egy dia.Szóval ha tudtok olcsóbban valahol engem is érdekel a lelőhely :)
2010. nov. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk még diavetítőzni:)az vaterán nézd meg a filmeket ott láttam 450ftért darabját.A bolti ára mifelénk 1200ft.sajna.
2010. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!