Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le az...

Hogyan szoktassam le az éjszakai teázásról?

Figyelt kérdés
Próbáltam vizet adni neki, azt is megissza, azért is kel, de van, h megissza, és még kéri a teát. Próbáltam sírni hagyni, addig üvölt, míg meg nem kapja. NEm igényli, h éjjel felvegyem, elég ha nekiadom az üveget, és 99%ban mindig vissza is alszik, de fárasztó mindig kelni hozzá, és lehet , h ő sem tud pihenni rendesen. 9 hós, és 3-4x kel egy éjjel. Hogyan szoktassam le erről?
2010. nov. 23. 08:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Sehogy, nem kell leszoktatni.

Az én fiam 14 hónapos koráig kelt enni, majd inni és szépen elmúlt, már végig alussza az éjszakát. Tudom, hogy fárasztó de kitartás!

22 hónapos kisfiú anyukája

2010. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is felkel inni éjjel, elég sokszor. De 8 hónapos korára már kiszolgálta magát nappal szilikonos csöpögésmentes csőrösből, így éjszakára is beteszek az ágyába neki vizet. Este fél 8-tól alszik, reggelig, 12 óra leforgása alatt megiszik 3 dl vizet. Ebből nem tudja kifolyatni, de mivel saját magát kiszolgálja, nem kell felkelnem hozzá. Nem tudom leszoktatni erről, mert ő nem az a típus, akibe minden korty folyadékot úgy kell belekönyörögni. Neki ennyi a folyadékigénye, és ha nem adnám be neki az ágyba a csőröst, akkor minket keltene fel, ki tudja, hányszor egy éjszaka alatt.
2010. nov. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 21 évesen szoktam le az éjjeli ivásról. Minden éjjel felébredtem inni, és ha már ébren vagyok pisilni... Ha meg a szobában volt teregetve akkor még többször... Szóval szerintem erről nem kell leszoktatni. Ha már nagyobb, akkor találtok egy helyet a poharának és magától fog inni.
2010. nov. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Látom, kiemelted a kérdést. Ha ő iszik éjszaka, akkor iszik, mert szomjas. Nem tudod leszoktatni róla!!! Max. annyi könnyítést adhatsz saját magadnak, hogy napközben megtanítod egyedül inni, hogy kiszolgálja magát, ha szomjas, és utána éjjelre beteszel az ágyába csöpögésmentes csőröst vagy csöpögésmentes szívószálas kulacsot.
2010. nov. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia 2. válaszoló:)

Már próbáltam a csőrös poharat, nem nagyon vált be, annak keményebb szilikon a cumija, és nagyszeretettel rágcsálja, így se nem alszik, és még a tea is kifolyik:( De próbálkozom, egyszer hátha... :)

de ma pl. éjjel is evett, mert annyira sokat ivott, h 1kor már inkább tápot adtam, és meg is itta mindet.

köszi azért a választ, s remélem már nem kell sokáig várni, h legalább kevesebbszer keljen.

Kellemes ünnepi készülődést, és szeretet teljes ünnepet kívánok!

2010. nov. 29. 08:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!