Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák válaszolnátok őszintén?

Anyukák válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés

Ma azt olvastam, hogy Magyarországon a legfrissebb felmérések szerint az édesanyák 53%-a ad a gyermekének tehéntejet már 6 és 12 hó között.Ti is adtok?

Csak kíváncsi vagyok...


2010. nov. 17. 16:20
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
Nem adok neki! Az érzékenyebbeknél bélvérzést okozna. Isten ments.
2010. nov. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Egyiknek se adtam. De gondolom ez az 53% nem az aktívan internetező rétegből kerül ki, hanem inkább nagyrészt onnan ahol nincs a normális csecsemőtáplálásra se pénz, se igény.
2010. nov. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
Két éves elmúlt, mikor először adtam neki.
2010. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
A gyakorikérdéseken internetező anyatársadalom abszolút nem tükrözi a Magyarországi anyatársadalmat,ezt már észrevettem,rengeteg dologban.Aki ide jön,az feltételezhető h azért jön,mert érdekli a babagondozás,etetés,ápolás,tehát már ki van válogatódva.Ez sok szempontból klassz dolog,de van amikor engem kifejezetten idegesít,mikor már jócskán el van túlozva azért a téma..
2010. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
8 honapos kora ota keszitem neki tehen tejjel a fozelekeket: spenot, zoldborso. Szinten szereti a sajtszoszt (tehentej, liszt es sok sajt) zoldsegekkel es tesztaval. Inni nagyobb mennyisegbe csak majd 1 eves kor utan fog kapni. Nekem azt mondtak fozeshez lehet hasznalni 1 eves kor elott de ivasra csak 1 eves kor utan.
2010. nov. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Kedves anyukák!Köszönöm az eddigi válaszokat:)

Az én kisfiam 7 és fél hónapos, és én sem tervezem, hogy kapna 1 éves kora előtt.

2010. nov. 17. 18:08
 27/38 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem adtam,mert a nagyobb tesó tejérzékeny,14 hónapos korában próbáltuk,de a pici is tejérzékeny sajnos,így nem kap tejterméket,rizstejet adok neki néha.

2010. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sincs még egy darabig ...

18 hónapos a Baba.

2010. nov. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
nem
2010. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kezdtem savanyított tejtermékeket adni (túró, sajt, joghurt). Egy évesen főztem először tisztán tehéntejjel pl. a tejbegrízt neki. Inni kb. 14-15 hónaposan próbáltuk, de mivel eddig csak vizet ivott, nem kellett neki. Viszont gabonapehellyel megeszi.
2010. nov. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!