Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák válaszolnátok őszintén?

Anyukák válaszolnátok őszintén?

Figyelt kérdés

Ma azt olvastam, hogy Magyarországon a legfrissebb felmérések szerint az édesanyák 53%-a ad a gyermekének tehéntejet már 6 és 12 hó között.Ti is adtok?

Csak kíváncsi vagyok...


2010. nov. 17. 16:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
22 hónapos, de még nem kapott. Természetesen nem ítélek el senkit aki ad, de a kisfiam olyan hasfájós volt fél éves koráig, és még utána is pár dologtól, hogy inkább várok még.
2010. nov. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

Az első szülinapja előtt pár nappal adtam neki először tejet. 4 hónapos korától kapott tápszer kiegészítést, 6 hónaposan fogyott el a tejem, így elkezdtem egyből a hozzátáplálást.

A másik csemetémnél volt bőven tejem, őt 11 hónapos koráig szoptattam (leválasztotta magát), tápszer, babatej nem kellett neki. Kőkemény 3 hónapos küzdelem után adtam neki tehéntejet, azzal semmi baja nem volt, megitta.

2010. nov. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
1 éves de inkább 14 hónapos korától kapott tejet, de én is szoptattam 16 hónapos koráig.
2010. nov. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
nem adtam.másfél éves volt amikor először kapott,hasmenése volt tőle igy vártam még.most 22 hónapos és reggelire tejet kap estére tápszert,ha a tápszer elfogy már nem veszek másikat,estére is tejet kap majd.
2010. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
A lányomnak kb. 14 hónaposan adtam először úgy, hogy a tápszerébe kevertem bele egy picit, aztán mindig kicsit többet. a fiamnál nem kellett tápszeres kieg. a 6 hónap után, vagyis még csak szopik, de 1 éves kora előtt semmiképpen nem adok majd neki. Most 9,5 hónapos
2010. nov. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
8 hónapos, még nem kapott és nem is fog 12 hónapos kora előtt.
2010. nov. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez milyen felmérés, de a legőszintébben mondom, hogy én még nem adtam a 10 hónapos kislányomnak és 1 éves koráig biztos nem is fogok, utána majd meglátom. Én különben még túrót és joghurtot sem adtam neki pedig azt már szabadna de még nem merek azt sem.
2010. nov. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
1 évesen adtam neki.
2010. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
1 éves korig nem adtam neki.
2010. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Nekem 3 evet javasolt a vedono, de mondta, hogy ez csak javaslat.

Ameddig tudom tapszert (fuu de utalom ezt a szot) kap, remelem 3 eves koraig kihuzzuk, de 1 eves kora elott biztos nem fog kapni.

Szerencsere most ugy nez ki, hogy anyagi helyzetunk megengedi, hogy 3 eves koraig ne kelljen tehentejet adni.Remelem igy is marad :)

2010. nov. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!