Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes anyukák! Ti mikor...

Anyatejes anyukák! Ti mikor bíztátok először éjszaka másra a babátokat?

Figyelt kérdés
Kislányom 9 hónapos, éjszakánként általában 2* cicizik. Nem azért mert éhes, megszokásból. Párom nagyon szeretné, ha hétvégén elmennénk valahova este kettesben, de én nagyon félek, hogy lehetne ezt megoldani. Én mindig azt mondom neki, hogy majd ha már este nem cicizik, akkor elmegyünk, addig nem. Szerintetek? Ti meg tudtátok oldani valahogy, vagy megvártátok míg éjjel már nem volt cici? Hülye helyzet, szeretnék is menni, meg nem is.Nappal anyu már sokat vigyázott rá, jól elvannak, de hát az éjszaka az más. Előre is köszi a válaszokat.
2010. nov. 12. 07:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. Nyáron voltunk oda egy koncerten, mire kelt 3 fele itthon voltunk.
2010. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
hajnal 3 fele az lemaradt bocsi.
2010. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
09.08.nak. Utánad válaszoló vagyok. De jó, hogy nem vagyok egyedül, hogy még szoptatom a kisfiamat éjjel is. Téged is piszkálnak miatta? Engem szoktak ismerősök, de nem érdekelnek.
2010. nov. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A legkisebb gyerekünk 22 hónapos, és még nem mentünk sehová. 3 gyerek van, egyetlen ember van, aki tudna rájuk vigyázni, de Ő is csak ritkán tud jönni. A kisfiam még bizonytalan, hogy mikor ébred fel éjjel, és így még nem merek elmenni sehová.
2010. nov. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
48%
7 hós korában. mondjuk én elve 5 hós korától nem etettem már éjjel, hanem vizet és cumit adtam neki. pár hét alatt megszokta
2010. nov. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

09:08-as válaszoló vagyok

Vannak, akiknek kerekedik a szeme, mikor mondom, hogy még szopik a babám, de nem tudok mit csinálni. :) Annyiban zavar a dolog, hogy mindjárt megyek vissza dolgozni és lehet, hogy fárasztó lesz. Viszont nemrégiben volt 1 éjszaka, amikor a lurkó végig aludt, én meg felébredtem nem is tudom hányszor az éjszaka... Egyébként reggelente kipihenten ébredek, ritka mikor fáradt vagyok. Gondolom hozzászoktam már. :) Ő egyébként már csak este és éjszaka szopik, nappal bölcsiben van. Előbb-utóbb úgyis abba fogják hagyni, ő tudja miért jó neki. :)

2010. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Gondoltam megírom, hogy az első akadályt sikeresen vettük. Este apa ment át hozzá, kapott cumiból egy kis tejcsit, és gond nélkül visszaaludt, ráadásul nem is kelt fel többször. Ettől függetlenül még mindig dilemmázok hogy mi legyen az estével:D
2010. nov. 13. 07:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!