Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hetes babátok mekkora?...

8 hetes babátok mekkora? Mekkora súllyal született? Csak anyatejes, vagy kap pótlást? Hogy alszik éjszaka, milyen napközben?

Figyelt kérdés
Az én kisfiam 3 kg-val született, 2710 -el jöttünk haza. Most még csak szopizik, 4,5 kg. Napközben elég nyügi, nem nagyon alszik, sokat lenne cicin, éjszaka 1-2-szer kel fel. Várom válaszaitokat!
2010. máj. 3. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 3340g-al született, 3140-el jöttünk haza. Csak anyatejet eszik 4600g. Napközben ha kell elvan egyedül is a kiságyban, csak a cumi ne essen ki a szájából :). Egyébként nem nyűgös, csak délutánonként néha fáj a pocakja, de nem vészes. Az éjszakákat általában átalussza 4 és 7 óra között kel. Ez még nem nagyon állt be.

Nem tudom, hogy Te hogy vagy vele, én előre félek a 3. hónaptól, mert hallottam néhány anyukától, hogy akkor teljesen felborult az addigi "rend". Én nem szeretném, nekem ez nagyon tetszik így! :)

2010. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám 9 hetes ugyan, de a 2 hónapos vizsgálaton mérték utoljára, akkor volt 5140 gramm. 3300 grammal született, és 3220al jöttünk haza.

Napirendünk nem nagyon van, mivel igény szerint szoptatom, de a fürdés és a séta általában mindig ugyanabban az időben van. Napközben délelőtt elég sokat van ébren, délután van egy hosszabb alvása, aztán kész ennyi. Este fél 8 körül kezdünk pancsizni, 9kor már szinte mindig alszik. Éjfél, 1 körül kel először enni, aztán 3 óránként... tehát 3-4 felé, meg reggel mikor apa elmegy... általában fél 8 körül.

Nálunk ilyen egy nap. :)

2010. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3950 gramm/56 centi volt születésekor, 8 hetesen4850 gramm és 61 centi. 6 hónapig csak anyatejet kapott.
2010. máj. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az enyem 3050 grammal szuletett, 4 napot volt intenziven, 2970-nel jottunk haza. Most 4380 grammot nyom, a doki szerint nagyon vezna :-((( (szerintunk nem, de hat o a szakember), ugyhogy adni kell (kene) neki tapszert is (amit nem akar megenni, anyatejet szeretne). Nappal ugyanaz, mint nalad, eleg nyugi, de ejjel csak egyszer van fent 2-3 korul, aztan 6-7 fele ebred, viszont attol kezdve ebren van. 8kor furdik, es 9 korul fekszik.

2010. máj. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!