Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyáron született babát miben...

Nyáron született babát miben altassak éjszaka?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:

szia

mi panelban lakunk, 2hetes a babám és hosszú újú rogdalózóban alszik+takaró.és egy kicsit szellőztetünk is este, addig még véony sapit is felteszek rá.

de tényleg a keze elárulja, ha fázik.hideg lesz.

2008. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én hétvégére várom a babánkat és úgy tervezem,hogy hosszú ujjú bodyba és hálózsákba fog aludni, rá ha szükséges vékony pléd. Mi családi házba lakunk.
2008. aug. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia az én kislányomnak mindig nagyon melege van a hosszúújasokban ugyhogy én röviujjú bodyban altatom egy kis nyári takaróval
2008. aug. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha meleg van csak rövid ujjú bady-t adjál rá! Vigyázzál nehogy túlöltöztesd, mert az veszélyes!! Bundazsákot... nem javaslom! Ahoz túl meleg van! Akkor egész éjszaka nyűgös lessz a babód a meleg miatt!!!
2008. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

A babának alváshoz a legjobb a 18-20 fok körüli hőmérséklet. Tudom, hogy ilyenkor ez légkondi nélkül nehezen megoldható, nálunk éjszaka 26 fok körüli a hőmérséklet, nyitott ablaknál. Én nem öltöztetem túl, vékony, ujjatlan hálózsákom van. Attól függ, milyen a hálózsákja? Ha hosszúujjú, akkor elég egy trikós body, ha rövidujjú, akkor kell a hosszúujjú body a picire,de se kiszoknit, se sapkát ne adj rá. Gondolj arra, hogy ha neked meleged van akkor ki birsz takarózni, de szegény pici baba, ha melege van csak nyűgösködik éjszaka, igy téged sem hagy pihenni.

2008. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!