Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy értessem meg anyósommal,...

Hogy értessem meg anyósommal, hogy utálom, ha szájba puszilja 14 hetes kislányomat?

Figyelt kérdés
Az ideg szét vet, mikor látom, hogy szájba csókolja, ráadásul dohányzik, kávézik stb. Már szóltam neki nem egyszer, de azt mondta, hogy ezt kell, ezt muszáj...
2010. nov. 11. 17:41
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mondtam neki a kendős dolgot, hogy ő bezzeg mennyire féltette a fiát, csak mosolygott. Egyszerűen nem érdekli... csak eljut előbb-utóbb a tudatáig.
2010. nov. 12. 13:51
 22/25 anonim válasza:
100%

Nalunk detto ez van... a kisfiammal, sok minden mas mellett... pl vodkaval csillapitjuk a lazat )marmint nem, de ezen vivodunk veleÖ és ha valami felrement nem kell a gyerek hatat utogetni.... és ha beteg akkor ha o jon akkor barmit csinalhat vele és kit erdekel, hogy a gyerek aludna mikor lazas.... utálom!!!!

Amugy a paromnak nem tunik fel, hogy felénk nem ez az ertekrend....

2010. nov. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szegénykém, akkor nálatok sem túl rózsás a helyzet. :( A két hónapos oltás után adtam lányomnak egy fél kúpot, persze a hátam mögött ezt is szóvá tette. Az oltásoktól kissé levert volt a lánykám, és a lázcsillapítóra fogta, hogy én erőszakkal bekábítottam a kislányt. Érdekes, a három hónaposnál ugyanígy jártam el, és nagyon virgonc és jókedvű volt a kisbabám... erről ennyit.

Kitartás!

2010. nov. 24. 11:30
 24/25 anonim ***** válasza:

Nah hogysmint?

Sikerült?

Nagyon szurkolok neked!

2010. dec. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Szia! Szájbapuszi elmaradt, most a kezeit nyálazza... :S Erről nem sikerül leszoktatnom. :(
2010. dec. 9. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!