Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babátoknak meddig forraltátok...

Babátoknak meddig forraltátok a bolti tejet?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
15hós most forralom még .De fogom is mindig h kizárjam esetleg nem e rossz a tej. / Nem e megy össze?/
2010. nov. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sose forraltam. Minek, az már hőkezelt.
2010. nov. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én még a nyáron forraltam, aztán ahogy bejött a hideg már nem, most 19 és fél hónapos a lányom. Nyáron mindenképpen mert nem biztos hogy látod ha megromlik de akkor egyből összemegy ha felforralod. A nagy melegben meg sokszor éjjel kiteszik a bolthoz a tejet és az csak hajnalban vagy reggel teszik be hűtőládába / plusz még mire ott lehűl/.
2010. nov. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindig tartós, UHT tejet veszek. Azt mondta a doki, hogy azt nem kell forralni. És felbontás után természetesen hűtőben tárolom.
2010. nov. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem uht-t, de dobozost, és frisset veszek. 13 hónapos kora óta issza, és soha nem forraltam fel, egyszer sem neki.
2010. nov. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

13 hónapos , 1 éves korától forralom neki. És fogom is, mert habár a dobozos "friss" tejet vesszük, sokszor savanyú volt, és forraláskor ki is derült, mert összeugrott túrókává.

Nekünk a doki a dobozos de friss tejet ajánlotta, mondván ebben nincs annyi tartósító, mint az évekig elálló tejekben, soha nem adnám a babámnak azt a tejet, még magunknak sem!

2010. nov. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti válaszoló vagyok. Én mindig megkóstoltam a gyerekem tejét, mielőtt az üvegbe öntöttem. 13 hónapos korától kapja, most két éves, még soha nem volt savanyú, vagy rossz a tej.
2010. nov. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!