Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős korukig forraltáto...

Mennyi idős korukig forraltátok a csapvizet a babátoknak a tápszerhez? És az iváshoz?

Figyelt kérdés
2010. febr. 11. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia! 15 hónapos a kislányom, forralom a vizet neki, de még magunknak, felnőtteknek is. Ugyanis nálunk sajnos nagyon kemény, klóros a víz.

Tehát én bizony az iváshoz, főzéshez szükséges vizet forralom.

2010. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
kb 1 éves koráig kapott forralt- vagy babavizet. Evéshez, iváshoz is.
2010. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ha csapvizet adok neki, a mai napig felforralom (ki tudja mi van benne alapon) - most 15 hós. De amúgy a Szentkirályi ásványvizet adom neki, ami adható már pici babáknak is. A csapvizet én sem iszom meg amúgy.
2010. febr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként úgy tudom, hogy a víz keménységén a forralás nem változtat, csak a kórokozókat pusztítja el. Akkor továbbra is forralom, vagy veszem a Szentkirályit. De gondolom,azt is célszerű 1 nap után felforralni, ugye? (Úgy, mint a babavizet)
2010. febr. 11. 21:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg csapvizet iszok. Sajnos ezt a szokásomat nem tudom levetkőzni. Nem érzem, hogy rossz lenne, csak forralva nagyon klórízű.
2010. febr. 11. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Én 8 hónapos koráig forraltam a vizet,mostmár csapvizet iszik azóta, 13hónapos!
2010. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekünk szűrös kancsónk van, egy éves koráig adtam forralt vizet meg babavizet
2010. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fél év után nem kell forralni iváshoz sem.
2010. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!