Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak nekem tortúra a hajmosás?

Csak nekem tortúra a hajmosás?

Figyelt kérdés
Kisfiam most másfél éves.Amíg pici volt,addig természetesen feküdt a kádban és így hátrahajtva a fejét nem ment bele a víz a szemébe.De most,hogy ül,meg áll benne...Nem tudom úgy,hogy ne ömöljön az arcába a víz,ilyenkor kapkod levegő után.Hogyan oldjátok meg?
2010. nov. 9. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én együtt fürdök a lányommal, úgy szoktam hogy a combomra fektetem és akkor hátrahajtja a fejét. Nálunk is csak 2 másodpercre hajlandó lefeküdni, de akkor igyekszem gyorsan leöblíteni.
2010. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát Én elég "drasztikusan" oldottam meg.Hajmosás,majd gyors zuhany,majd megtörlöm gyors az arcát,haját..Eleinte nagyon sírt (pár alkalomig),most már tudja,hogy mi következik,nem szereti,de nem is sír.Tudja,hogy 2 pillanat és már törlöm is.1 éves.
2010. nov. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nálunk míg ilyen kisebb volt ugy ment a hajmosás, hogy olyankor vagy apa vagy én is vele furodtem. Amíg mostam a haját addig ult, de csak éppen volt bevizezve a haja hogy lehessen mosni. Aztán meg hátrafekudt, a feje a kezemben volt és pohárral oblítettem a haját, így nem ment sose víz a szemébe. Esetleg oda volt készítve a torolkozo, hogy ha mégis akkor gyorsan meg tudja torolni :)
2010. nov. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Nálunk is a gyors arctörlés van,de nagyon utálja a dolgot!Lehet,megpróbálok vele együtt fürödni!:)
2010. nov. 9. 13:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Én leöntöttem a fejét, előtte szoltam,hogy hoppá,mint a babaúszáson.16 hónapos, és egy egy héttel ezelőtti hajmosás óta, fél a fürdéstől is , ordít ha beleteszem:((((
2010. nov. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mi a babaúszáson tanultuk a merülés szóra, hogy jön a víz, nálunk ez bevált otthon is:)
2010. nov. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. nov. 10. 13:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi is babaúszáson tanultuk, hogy előtte mondjam hoppá, hiába nagyon fél.
2010. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!