Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek? Esti lefekvés már...

Mit tegyek? Esti lefekvés már kész tortúra. Vagy másnál is van így?

Figyelt kérdés

Hú nagyon elvagyok keseredve ha tudtok kérlek segítsetek!!

Szóval ikreim vannak de nem is ez a lényeg most,hanem a babáim az esti lefekvésnél már kikészítenek.Este 7-kor fürdés majd evés és alvás na ezzel meg is vagyunk de fél óra múlva felkelnek és nem alszanak el legalább egy órahosszáig kínlódok/kínlódunk a visszaaltatással,nem tudom mi a teendő.Ha tustok kérlek adjatok tanácsot.Köszönöm:-)


2011. febr. 18. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is van így újabban (8,5 hós). Általában 6 körül fürdés, fél 7 - 7 körül elalszik, de van hogy csak cicizik, és utána felpörög teljesen, főleg ha délután később aludt.

Olyankor ha reménytelennek tűnik a dolog, akkor nem küzdök az altatással, hanem kiviszem magunkhoz a nappaliba, és "fárasztjuk" egy darabig, fél óra, egy óra, mikor hogy. Második nekifutás már sikeres szokott lenni. Mondjuk mi nem vagyunk nagyon szigorúak napirend-ügyben. :)

2011. febr. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, és az volt a megoldás, hogy először etettünk, és utána volt fürcsi.Szerintem a teli pocak miatt sem tudnak elaludni rendesen.Fürdés alatt egy kicsit lemozogta, igaz locsi közben egy kicsit feltuningolja magát, de amikor már adom rá a pizsit, nagyon fáradt, dörzsöli a szemét.3 perc ringatás, és már alszik is reggelig.Szerintem próbáld ki, nem vesztesz vele semmit!
2011. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az volt a megoldás erre, hogy a délutáni ébredéstől számítva 4 órát ébren kellett lennie a kicsinek, hogy elég fáradt legyen a hosszabb pihenéshez. Mi továbbra is vacsi után tettük le aludni, a teli pocak nem okozott gondot.
2011. febr. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:-))

Aranyosak vagytok:-)Én megpróbálom a fürdés előtti vacsit is és ha nem jön össze akkor majd a délutáni játékot kitoljuk,jaj de hülye vagyok nem is írtam meg nektek hogy most 10 hetesek,és a délutáni játékot azért nem nagyon tudjuk még jobban kitolni az esti fürdetésig mert egy idő után nagyon unják é csak nyafognak,jaj nem tudom mikor lesz ennek vége meg hogy melyik válik be de remélem mihamarabb rájövök a dolog nyitjára mert így kegyetlen nehéz...de hisz ti is tudjátok:-)

2011. febr. 18. 22:06
 5/7 anonim válasza:
Nekem 5 hónapos a kislányom, és néha még nálunk is gondok vannak az elalvással. Lehet front, szél stb...De hogy te ezt ikrekkel csinálod végig, hát minden elismerésem!
2011. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nos, mi újság van veletek?
2011. febr. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Halihó.Köszi minden okés...nagyobb volt a füstje mint a lángja.Azóta is szépen telnek az esték,az volt akkor is a nagy baj hogy én elmentem fürödni a két kicsi szunyált közben az egyik felébredt és a férjem nem tudta hogy vagy cumi kell-e neki vagy éhes vagy csak anyahiánya van így addig kínlódott hogy a másikat is felköltötték na ezért volt ilyen gáz ez az este...de most már tanulva a hibámból csak nappal megyek el fürödni ha anyu itt van és a kicsikkel tud foglalkozni.Szép napot:)
2011. febr. 24. 09:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!