Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 8. 15:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az vagyok, akik már a Römert használják. A lányunk 2,5 évesen 11 kg, úgyhogy szerintem mi még sokáig fogjuk használni. A fiunknak is lassan kell vennünk, ő kezdi kinőni a hordozót, neki is Römert veszünk. Nekünk is King Plus van, tényleg csak jót tudok róla mondani. Egyébként Bécsben vettük és húszezerrel olcsóbb volt, mint a Brendonban. Használtat azért nem akartunk venni, mert esetleg nem látszik rajta, hogy volt-e karambolos és talán kevésbé stabil már.
2010. nov. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szupi és jó az ára! Ne vegyél 9-36-osat, az nem elég kényelmes és biztonságos egy kisebb babának.
2010. nov. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mi a 9 kg-tól való ülést 8 hónapos kora óta használjuk, mert akkor nőtte ki hosszban a hordozót, kilógott alul-felül. A 9 kg-ot ugyan csak másfél évesen érte el, de nem volt neki nagy az ülés. Most két és fél éves, 11 kg és még mindig belefér, igaz szerintem hosszban lassan valóban kilóg majd a feje felül...Az én 8 hónapos gyerekemet nem tartotta volna meg olyan szépen a 36 kg való ülés, hiába tudott ülni már régen. Nekem ne mondja senki, hogy egy 8-9 hónapos gyerek ugyanolyan biztonságosan utazik benne mint egy 4-5 vagy még idősebb gyerek, mert úgysem hiszem el. Nem az autósülésen fogok spórolni az biztos.
2010. nov. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A 9-36 kg-os kilőve.Maradt az Exobe és Römer.Attól félek,megmondom őszintén, hogy hamar ki fogja nőni a 18 kg-ig valóülést.A kislányom most 4 hónapos és 7,5 kg.Már most kinőtte a hordozóját.Nem kövér, inkább hosszú.
2010. nov. 8. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!