Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről az ülésről?

Mit gondoltok erről az ülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. jan. 11. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen van. Szerintem jó, a babámnak még hosszú úton is kényelmes. Biztosan fogják majd írni,hogy nem elég drága, mert azok jobbak stb, stb. Szerintem, ha nem felelne meg a szabványnak, árusítani se lehetne legálisan. Egyébként én is innen rendeltem. Este rendeltem, másnap délelőtt már hozta a futár :))
2010. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sok jót nem.Tesztet még nem láttam róla,és az ára sem túl biztató(pénztárca szempontjából igen,de egy biztonságos,tesztelt ülést ennyiért nem lehet megkapni)Semmit nem írnak,a csípő,oldal,és fejvédelemről.Mondjuk nem is lenne nagyon mit,mert látszik,h úgy isten igazából nincs kiképezve.Szval én,mint 2 gyerekes anyuka határozott NEM-et mondok.
2010. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. vagyok, most olvastam az első válaszoló véleményét.Bébikompot is lehet kapni,holott az is bizonyítottan káros.És attól,h megfelel a szabványnak,még lehet rossz.Mondjuk egy Lada is megkapja a forgalmit,le is vizsgáztatják,de ha összehasonlítod mondjuk egy Forddal,vagy egy Volkswagennel, zongorázni lehet a különbséget.Attól még mindkét autó teljesíti a hatóság által megszabott feltételeket.Csak az egyikben sokkal több az esélyed nem csak a túlélésre,hanem arra is,h kisebb,vagy sérülés nélkül megúszod.Az üléseknél ugyan ez a helyzet.
2010. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Második válaszolónak teljesen igaza van.Nézd meg pl ezt és hasonlítsd össze a 2ülést.

Nekem se lopja senkim a pénzt,de szerintem ezen nem szabad spórolni.


[link]

2010. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!