Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ülésről?

Figyelt kérdés
[link]
2010. nov. 8. 15:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hamar kinövi. 39 klóig vegyél. Szerintem.
2010. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
*kilóig
2010. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyenre gondoltál?

Ez nem túl nagy?Elég biztonságos?

2010. nov. 8. 15:55
 4/14 A kérdező kommentje:

Vagy válasszak egy közép kategóriájút?

[link]

Ki mit gondol?

2010. nov. 8. 15:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Azt, hogy a Römer az egyik legbiztonságosabb ülés ebben a kategóriában. Az ára is nagyon jó, a színe nem tetszik, de egy huzatot simán vennék rá. Azt mutatják a tesztek egyébként, hogy nem jók a 9-36 kg-ig használható ülések, mert túl nagy az intervallum és ettől kevésbé biztonságos. Nekünk is ilyen van, a lányunk imádja.
2010. nov. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

igen ilyesmire gondoltam mi ezt vesszük meg:

[link]

Majdnem olyasmi volt a miénk is mint amit akarsz venni (Römer) de azontul hogy kemény mint a kő gyorsan kinőtte.

2010. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg az ADAC teszteket, ha jót akarsz a gyereknek.
2010. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A 15.57-esnek igaza van.A römer az egyik legjobb, és nem érdemes takarékosságból a nagyobb intervallumot áthidalót választani.Szerintem nyugodtan vedd meg, amit kinéztél.
2010. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én nem vennék 39 kilóig,mert túl nagy az intervallum!Nekem ne mondja senki,hogy egy ülés ami egy pár hónapos gyereknek jó,az jó egy 2.osztályosnak is:( !Mi is Römert néztünk a King Plust!A Römer üléseknek nagyon jó a töréstesztjük,meg a Besafe üléseknek!De még nem döntöttünk,hogy melyiket a kettő közül!Szerintem az autósülésen nem szabad spórolni!
2010. nov. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A Römer egy biztonságos ülés. Mi is azt hallottuk, azt mondták bababoltban hogy ne vegyünk 9-36-ost mert túl nagy intervallumot akar felölelni így mi 9-18ast vettünk. 3 éves a fiam most nőtte ki, 8 hós kora óta használta. Most a kistesó nőtt épp bele, ő fogja tovább használni.
2010. nov. 8. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!