Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az ülésről?

Figyelt kérdés

[link]

Szempontok: legyen kényelmes és biztonságos is, sokáig tudjuk használni, ha már ennyi pénzt adunk érte.

Nem tudom, ez isofixes-e, nincs feltüntetve! Inkább olyat szeretnénk, de nem tudunk érte horribilis összegeket fizetni. Van esetleg valakinek tapasztalata ezzel a típussal? Vagy ajánlanátok másikat?

Gondolom már sejtitek, első baba, és lassan kinövi a hordozót:) Köszönöm a segítségeteket!


2010. júl. 1. 11:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem isofix-es mert azt jelölné ... csak akkor venném ha több száz km-t utaztok mert kényelmesebb.


inkább ezt ajánlom : kábé ugyanazt tudja

[link]

2010. júl. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

anyuék 300 km-re laknak, kb. havonta-kéthavonta megyünk:)

hát, nem kicsit olcsóbb amit mutattál! köszönöm a gyors választ!

2010. júl. 1. 11:31
 3/8 anonim ***** válasza:
2010. júl. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia

csak annyit írnék,hogy a Nania-nak egyáltalán nincs töréstesztje....ez elárulja a minőségét.mi anno nagyon megnéztük a törésteszteket és a römer mellett döntöttünk,ismerőstől vettük használtan,új huzatot rakattunk rá,így 30000ből megvolt és biztonságban van a babánk.

2010. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem azért nem tetszik, mert egy 9 kg-os gyereket tuti nem fog megtartani ez az ülés amit belinkeltél. Én a kis súlyhatáros ülések pártján állok, de lehet, hogy ez csak az én dilim. A Nania ebből a szempontból szerintem még rosszabb, nem akkora gyereknek való aki éppen kinőtte a hordozót.
2010. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kispénzű anyuka vagyok. 3000-ért vettem a járókát, 6ért a gyerekágyat, bolhapiacról. DE: az ülést én is meggondoltam és átnéztem a teszteket. Sokat fogunk utazni, nálunk is távol élnek a nagyszülők. Én is a Römer mellett döntöttem, de nézegettem a Concordot is. Végül az nyert, hogy csak olyant akartam választani, amelyik + minősítést kapott a "biztonság" kategóriában az ADAC tesztjén. Ilyen meg nem sok volt...
2010. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez meg a másik, hogy az öszvér-megoldások nem túl jók. Ami 9 kilóra jó, az nem igazán jó a 36-ra, hiába lehet állítani. A nagy, híres márkák nem is csinálnak ilyen kategóriában üléseket. Így lett a miénk is 9-18-ig Römer King. Tavalyi huzatmintával választottuk, úgy több mint 10 ezerrel volt olcsóbb :) Az meg marhára nem érdekelt, milyen színű a huzat :)

Előző voltam.

2010. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán jó a 9-36 kg,főleg nem kicsinek, túl átfogó kategória.
2010. júl. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!