Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak én érzem azt, hogy...

Csak én érzem azt, hogy semmire nem jutok a gyerekek mellett?

Figyelt kérdés

5 éves és 10 hónapos a két fiam.

Folyamatos idozavarban vagyunk a férjemmel.

A nagy oviban van 3-ig, viszont a pici annyira nincs el, hogy egy tésztát kifőzni is művészet.

Emeletes a házunk, lent viszont nincs szigetelve az aljzat, így jéghideg a padló.. A kicsi egyelőre főleg mászik, butoroknal áll fel és lep parat.

A hideg kőre ti letettétek a babát?


tegnap 10:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem túl nagy a konyha.

Így maximum egy pici karám férne el :/

A kisfiam meg már aktívan mászik, feláll, nem tudom mit szólna hozzá.

tegnap 16:52
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom. Akkor nincs más hátra, mint folyamatosan figyelni rá, nehogy naja essen, vagy bébiszittert hívni, amíg valamit csinálnod kell.(A szomszédpm az utóbbit teszi.)
tegnap 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha már itt tartunk, hogy mai anyák- többen már letesszük őket a hideg padlóra is, karám meg járóka nélkül játszószőnyegre. Csak megfelelő ruházat kell hozzá. Nem fognak megfázni (azt vírus, vagy baktérium okozza nem a hideg padló). Mi bajuk lehet? Feláll, elesik-koppan na és, így tanulja meg a mozgást/ esést. Ha megóvjuk és akadályozzuk a szabad mozgást az nagyon káros.
tegnap 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A történethez hozzátartozik, hogy kutya is van bent.

Igaz minden reggel porszívózom az alsó szintet.

tegnap 17:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Járokában voltak míg én csináltam a dolgom egésszen addig míg nem tudtak stabilan járni miután stabilan jártak már meg tudtam mellettük is csinálni a dolgom.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Ha kutya is van bent, akkor ne tedd olyan helyre, ahol a kutya is járhat. Akkor sem ha kiporszívóztál.
tegnap 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Akkor az egész alsó szint használhatatlan lenne.
tegnap 21:45
 18/18 anonim ***** válasza:
A gyerek ne érintkezzen olyasmivel, amit a kutya megnyalhatott. A kutya a nyelvével nyalogatja pl.a végbélnyílását, aztán mást is összenyal. Ahhoz nem kellene a gyereknek hozzáérni, mert ő meg a szájába veszi a kezét.
tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!