Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki még terhessèg előtt meg egyáltalán családtervezés előtt megérzi milyen nemű gyereke lesz majd?

Figyelt kérdés
Beszélgettem ismerős nőkkel és mind azt állították hogy igazàból még a babavállalás előtt megérezték (van aki megálmodta) hogy egyszer majd fia lesz vagy lànya. Veletek volt már ilyen? Vagy hallottatok hasonlót?

szept. 16. 19:42
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

8# de az volt a kérdés, hogy még amikor közelébe se voltál a terhessegnek, tudtad-e.


Akkor kiegészítem a válaszom: már családtervezésnél is pont így volt a fejemben, hogy először egy lány, aztán egy fiú lesz. Ez viszont nem megérzés, hanem vágy volt. Nem gondolom, hogy megérzésnek lehetne nevezni azt a képet, ami élt bennem a családról.

tegnap 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

"#8 az utolsó mondatot nem lehetett volna kihagyni?


Amúgy mégis mi lett volna?


Hacsak nem vagy boszorkány, látó, sámán, akkor bizony véletlen volt"


Nem, nem lehetett volna kihagyni, mert igaz. Mint ahogy a mellékelt ábra is mutatja, vadidegen emberek jobban tudják, hogy más mit érzett :D Pedig még tudományosan is vizsgálják az úgymond megérzéseket, meg a "jövőbe látó" álmokat. Szóval, aki valóban kíváncsi a megérzésekre, annak nem érdemes itt válaszokat keresnie, mert a válaszadók 90%-a olyan, hogy mindent jobban tud, és az az egyetlen, nagy igazság, amiben ő hisz. Kihangsúlyozom, hogy hisz, mert a ti esetetekben sincs szó másról, csak hogy nem hiszitek, hogy a klasszikusan kézzel fogható dolgokon kívül, amik szerepelnek az iskolai tankönyvekben, létezik más is a világon. És nem vagyok valami ezoterikus, spirituális ősasszony, sem sámán. Mindössze itt arról van szó, hogy abban bizony hiszek, hogy az agyam tud mindenről, ami a testemen belül történik (ez is a dolga), tehát álmok, vagy "megérzések" szintjén miért is ne jelenhetne meg az információ a tudatom számára is? Ha van erre a tézisre már elfogadható, tudományos magyarázat, szívesen veszem ha belinkeled. Bár hihetetlen lehet számodra, hogy nem a csillagok állásában keresem a magyarázatot, meg a földöntúli erőkben. Annyira még én sem vagyok nyitott.

tegnap 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
*cáfolat, nem magyarázatot keresek, elnézést.
tegnap 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#22


"Pedig még tudományosan is vizsgálják az úgymond megérzéseket, meg a "jövőbe látó" álmokat"


Aha, és mire jutottak? 😅

tegnap 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Legyetek kedvesek tiszteletben tartani egymás véleményét, világnézetét, és mellőzzük ennél az ártatlan kérdésnél az ítélkezést. Köszönöm!
tegnap 11:43
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy vetélésem, biztos voltam benne, hogy lány lett volna.

Aztán mikor terhes lettem a fiammal, pozitív teszttől meg voltam győződve, hogy fiú lesz.(Így lett)

De nyilván statisztikailag vagy-vagy, semmi boszorkányság, vagy tudomány, csak szerintem a fejünkben az elképzelés.

Előre tudni, hogy mi lesz úgy, hogy még meg sem fogant, én azt már végképp kizártnak tartom, hacsak nem vajákos asszony az illető. Inkább azt tudja, hogy lelke mélyén mit szeretne.

ma 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!