Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek létezik olyan,...

Szerintetek létezik olyan, hogy valaki még terhessèg előtt meg egyáltalán családtervezés előtt megérzi milyen nemű gyereke lesz majd?

Figyelt kérdés
Beszélgettem ismerős nőkkel és mind azt állították hogy igazàból még a babavállalás előtt megérezték (van aki megálmodta) hogy egyszer majd fia lesz vagy lànya. Veletek volt már ilyen? Vagy hallottatok hasonlót?

szept. 16. 19:42
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Nem. Mindig lányt képzeltem el magamnak, amíg nem voltam tényleges babavárás közelében. Amikor pozitív lett a teszt, akkor éreztem rögtön, hogy fiú, és természetesen azóta is imádom az én lassan egy éves nagyfiamat 😍
szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
94%
Tekintve, hogy 50% az esély arra, hogy beváljon, elég könnyű meggyőzni magát az embernek arról, hogy ő érezte meg.
szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, az csak véletlen. Én mindig meg voltam róla győződve, hogy lányom lesz (nem vagyok hülye, tudtam hogy fiúra is van esély), még álmodtam is vele, pozitív teszt után is. Természetesen kisfiú.
szept. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Én mindkétszer megéreztem, hogy lányom lesz, és született is egy lányom meg egy fiam. 🤣

Szerintem ez inkább az az érzés, hogy ki milyen nemű gyermeket szeretne jobban.

Ha lányt akarsz, beképzeled, hogy lányod lesz, és ezt nevezed megerzesnek.

szept. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat, ment a zöld mindenkinek!

Ezekszerint ez csak amolyan babonaság.

szept. 16. 19:59
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Igen, mint itt a legnépszerűbb babona, hogyha megegeted a hasad terhesen, folttal a bőrén születik a gyermeked 🤣🤣🤣 ezt is csak itt olvastam, de itt már többször is, és elég vicces, hogy sokan tényleg elhiszik :D
szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb ugy mondom, hogy sejtettem, hogy fiam lesz, mert nalunk mindenki fiu a csaladban. Marmint rajtam kivul az en oldalamon is. De a ferjem csaladjaban kizarolag csak fiuk szulettek, de olyan szinten, hogy neki is 3 fiutesoja van, aztan van vagy 10 fiu unokatesoja is, apukajanak is 4 occse van…:D

Es 4 unokaocsi is van a ferjem testvereitol.


Na szoval en “valahogy” ebbol mar gondoltam ra 🤣

szept. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
73%
Mikor már terhes voltam, de még nem tudtam, akkor éreztem meg, illetve a másodiknál álmodtam. Mindkétszer eltaláltam azt is hogy terhes vagyok, és azt is, hogy milyen nemű babánk lesz. De nyilván lehetett véletlen is. Ha az itteni megmondóembereket kérdezed, akkor az volt.
szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
8# de az volt a kérdés, hogy még amikor közelébe se voltál a terhessegnek, tudtad-e
szept. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

#8 az utolsó mondatot nem lehetett volna kihagyni?

Amúgy mégis mi lett volna?

Hacsak nem vagy boszorkány, látó, sámán, akkor bizony véletlen volt

szept. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!