Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vennétek fekete babakocsit?

Vennétek fekete babakocsit?

Figyelt kérdés
A piros és fekete között vacilálok. Kisfiúnak lenne és nem tudok dönteni...
2010. nov. 3. 13:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
53%
Ez hülyeség, miaz hogy halottaskocsi, meg a gyász szine. Van szép kocsi fekete is, de van olyan is ami fekete színben nem szép, de kinek mi tetszik. Nekem volt fekete sportkocsim, tuti jó volt, nem izzadt bele, nem szívta ki a nap, semmivel nem volt rosszabb más színnél. Sőt megfejelem halálfejes volt, azóta se talátam szebb babakocsit. Nekem a piros inkább lányos, és a feketét is lehet lánynak és fiúnak is. Bár mégegyszer mondom kinek mi tetszik. Ha van rá lehetőséged tedd őket egymás mellé, és amelyik jobban tetszik azt válaszd.
2010. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekem fekete-feher pepita-kockas van.Eddig (kopp-kopp) nem szivta ki a nap.En fel szoktam dobni kicsit :)

Vettem viragos kituzoket azokban a szinekben amiket szeretek.Pl ha pink/rozsaszin/piros/lila ruhaban megyek olyan szinu kituzot teszek a babakocsira is.

A mamas&papasos kocsina lapbol van, igy onnan loptam az otletet :) Szerintem nagyon feldobja :) itt a link:


[link]

2010. nov. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy miért kell egyből gyászra gondolni egy fekete babakocsiról,ami egy babáé,nem idős emberé.Én vettem volna fekete babakocsit,ha találok itt a közelben.Lánynak rózsaszínnel,fiúnak szép kékkel fel lehet dobni.A fekete amúgy is szépen kiemeli a színeket.Most vettem a lányomnak egy fényes fekete ezüst színű 2 részes overált,amin halvány kék virágok vannak,amolyan japán stílusos,mint a kimonók.tök cukor benne.Babáról sose a gyász jut eszembe,akármilyen fekete is az a kellék amivel játszik,vagy éppen utazik.A nagyapjától kapott egy fekete nagy labdát,min egy halálfej van.Semmi kivetni való nincs benne.


Az a lényeg,hogy jó anyagból legyen a fekete a napsütés miatt.A piros viszont nem csak lányos,én fiúhoz is el tudom képzelni.szóval azt válaszd,ami neked tetszik. :D

2010. nov. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
Nekünk is fekete kocsink van,mindig más színnel dobjuk fel.Eszembe sem jutott,mondjuk zöldet venni.Nekünk még nem szívta ki a nap,/spanyol/ és ha jól tudom,ezek már uv-szűrős anyagból készülnek.Szóval vegyél bátran ha tetszik.
2010. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
én a piros-fekete kombinációt imádom.
2010. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
14:21!Ne haragudj nem bántani szeretnék senkit, teljesen a magánvéleményem, de ez a belinkelt kocsi az én szememnek nagyon csúnya!!De tényleg csak megjegyzésnek írom!Én más stílusuakat szeretek, a párom szerin olyan ufó kinézetűeket, viszont azt is színesbe!Feketében semmi képen, pedig egy prof könyvében olvastam hogy a babák, ill pici gyerekek valamiért kedvelik a fekete színt, jobban mint a világosokat!
2010. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azt csak azert linkeltem, hogy ilyen aprosagokkal fel lehet dobni.

Nekunk pepita kockas van mint irtam es 3 kereku, de szerintem ez negyon csajos kocsi :)

Nekem tetszik ez is.

De izlesek es pofonok.....

2010. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Én se vennék fekete babakocsit. Nem azért, mert a nap megfakítja, az bármelyik színnel előfordulht. Hanem azért, amit mások is írtak, hogy szívja magába a napsütést. Nyári hőségben lehajtod a fekete kupolát, csak még jobban befülled a baba. Nekünk is nyáron fekete ruhában sokkal inkább melegünk van. Nekem a babahordozóm volt sötétkék, folyton egy textilpelust terítettem a napvédőjére, hogy ne legyen bent olyan meleg.

Én a pirosat választanám, szerintem kisfiúhoz is illik.

2010. nov. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekünk is kisfiunk van,és fekete babakocsink.IMÁDJUK!Tök baromság,hogy fiúnak CSAK kék,vagy esetleg zöld kocsit...Ha lányunk lenne,ő is feketekocsi tulajdonos lenne.A ruhái színesek,és ez épp elég.Nekünk :)
2010. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem viszont nagyon bejön a belinkelt babakocsi! :)
2010. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!