Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek, ha fekete-fehér...

Szerintetek, ha fekete-fehér babakocsit veszek a kisbabámnak, az mennyire fogja huzni a napot nyáron?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 21:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

...és a fehér mennyire lesz koszos egy szutyok őszi napon??


Bár nem ez a kérdés, de én nem vennék ilyen színű kocsit.

2011. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jogos a kérdésed!ezen már mi is gondolkoztunk,de azok a fehér részek a babakocsiban,fehér virágok.Szoval nem tudom,hogy egyáltalán jo dontés lenne-e ez a kombinácio.
2011. febr. 9. 21:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia! Biztosan nagyon meleg van egy sötét színű babakocsiban, ha rásüt a nap. Amúgy szerintem inkább a fekete lesz csúnya, ha kiszívja a nap a színét. Üdv.
2011. febr. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az is igaz,koszonom a válaszod. Mondjuk nem csak a feketének ár az eros napsutés,hanem minden sotét színnek.De remélem,hogy ha nem gyakran lesz használva az a babakocsi,mivel 2-t veszunk neki,ugyanis én Szlovákiában élek egyelore, a párom meg egy országgal alrébb egyelore,és nem kényelmes mindig cipelni a babakocsit meg minden tartozékot.
2011. febr. 9. 21:49
 5/13 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon meleg lesz a kocsiban egy jó kis kánikulai napon. én nem vennék ilyet. mi az autósülésnél is néztük azt hogy ne legyen benne (sok) fekete.
2011. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az is igaz,koszonom a válaszod. Mondjuk nem csak a feketének ár az eros napsutés,hanem minden sotét színnek.De remélem,hogy ha nem gyakran lesz használva az a babakocsi,mivel 2-t veszunk neki,ugyanis én Szlovákiában élek egyelore, a párom meg egy országgal alrébb egyelore,és nem kényelmes mindig cipelni a babakocsit meg minden tartozékot.
2011. febr. 9. 21:50
 7/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok, egyébként ha csak sétálni jártok a babakocsival, akkor annyira nem fakul meg a színe, mintha pl a teraszon a napon altatod a babakocsiban a babádat.

Az egyik babakocsink narancssárga-sötétszürke, a másik sötétkék-piros, egyik sem kopott meg, mert csak sétálni jártunk vele, napi 1-2-3 órát, de inkább árnyékos részeken nyáron. Télen meg persze a napon, de akkor nem szív úgy a nap. Nagyon szépek a babakocsijaink, már a 2. babának használjuk.

De aki kertes házban lakik és kiteszi a babát aludni a kertben, vagy kint tartja a babakocsit amúgy is, azok bizony nagyon megkopnak.


Szóval így ahogy te írod, én megvenném ezt a fekete-fehér virágos babakocsit, mert biztos nagyon szép.

2011. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

elkuldom a linket a kiválasztott babakocsira : [link]

koszonom szépen a válaszaitokat. :)) Bia

2011. febr. 9. 22:06
 9/13 anonim ***** válasza:

szép :)


(előző vagyok)

2011. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

szia!

ha jó az anyaga nem lesz vele gond! azon is sok múlik!

2011. febr. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!