Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni ha evészavarra...

Mit lehet tenni ha evészavarral kűzd a gyermekem?

Figyelt kérdés
szept. 7. 14:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

Az azért jó jel ha követi a görbéjét és szépen a saját ütemében hízik:) ti magasak "nagydarabok" vagytok? Lehet ő csak ilyen alkat, kisebb étvággyal. Figyi jókedvű, látszólag nem fáj a hasa, fejlődik szépen nagyon nagy baj nem lehet :)

Ha rám hallgatsz megpróbálod pár hétre elengedni ezt hogy mindenáron többet kell egyen, és hagyod neki hogy csak annyit egyen amennyi tényleg jól esik neki. Talán megjön az étvágya is ha nem stresszeltek rajta:)

szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 anonim ***** válasza:
A görbe színe semmit nem jelent. Lehetne lila, rózsaszín, vagy fekete is. A görbe íve számít, és az, hogy követi-e. Ha követi, akkor nincs baj. Esélyesen azért nem akar enni, mert stresszelsz, amit ő megérez, és ő is stresszes lesz.
szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/72 A kérdező kommentje:
Hát azért írtam hogy piros mert az a legalsó vonal.. azt követi.. Nem vagyunk nagy darabok.. apuka 172cm 67kg én 166cm 55kg 50voltam terhesség elején. Nagyon véknyak vagyunk viszont kiesszük a hűtőt 2 nap alatt, nagy étvágyúak vagyunk. Megpróbálok nem rá stresszelni de nem megy, túl aggódom..
szept. 8. 16:14
 54/72 anonim ***** válasza:
Már válaszoltam ide, de nekem a doki azt mondta nem szabad rástresszelni és igaza is volt. Fogzás miatt az én fiam is kb a felét ette a tápszernek amit előtte. Tiszta stressz voltam sírtam meg minden. 45 percet beszélgettem a dokival telefonon, aki lenyugtatott, hogy tudja ő, hogy mennyi kell neki. Hízik, az éjszakát is átalussza tuti nem gond, hogy kevesebbet eszik. Abbahagytam az aggódást és elkezdett többet enni. Nem annyit, mint korábban de 100-150 milivel többet.
szept. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
70mili tápit ivott meg előtte egy órával egy fél gyümölcspürét. Ennyi elég neki? 11hkor evett 60ml tejet meg pár kanál pürét.. Köpködi fujong, mintha undorodna, nem hiszem hogy a foga a gond ..
szept. 8. 16:50
 56/72 A kérdező kommentje:
hajnalban és reggel evett 1x 100milit.
szept. 8. 16:53
 57/72 A kérdező kommentje:
2x100 bocsánat.
szept. 8. 16:53
 58/72 anonim ***** válasza:
Éjszaka felkel enni? Mennyit eszik? Vagy végigalussza az éjszakát?
szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:
Alszik 20h30kor eszik utoljára, ritkán ébred meg keresi a cumit és alszik.. 5-7 körül kér enni.
szept. 8. 16:56
 60/72 A kérdező kommentje:
Hát ma 110/ 105/ 60/70 milit evett meg 2x szilárdat( dél, uzsonna)
szept. 8. 16:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!