Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit lehet tenni ha evészavarra...

Mit lehet tenni ha evészavarral kűzd a gyermekem?

Figyelt kérdés
szept. 7. 14:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 anonim ***** válasza:
51%

Próbáltad már amúgy esetleg blw szerűen etetni? Hátha maga a püré átlaggal van gond?

Fájdalomcsillapító után próbáltad etetni?

Nem a legjobb tanács de tápszerbe egy kis vaníliás cukor nem segítene?

Másik tápszert próbáltál?

Csak érdeklődésképpen. Nekem kisfiam akkor nem evett mikor fogzott, akkor az 1 liter helyett evett 600at egy nap. Mikor elkezdett mászni meg havi 200 gramm volt a hízása.

Nyilván te érzed ha baj van, de kíváncsi vagyok ezeket próbáltad e, ha nem akkor hátha beválnak. Még amit esetleg meg lehetne próbálni, hogy veszel anyatejet és azt adni neki, azt megeszi e.

szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 A kérdező kommentje:
Igen, elfogad pár falatkát darabosan. Tápszert kellett váltanunk mert nem itta,köpködte, fújkált, rázta a fejét, annyira nem hogy egyik nap felkelt és a reggeli tápijába 3 kortyot ivott. Váltottunk..ugyanaz.. Külföldön vannak ilyen " ízesítők" kifejezetten cumisüvegbe tejhez azzal az epres gabonással megissza. Fájdalomcsillapitot nem próbáltam de volt h nagyon dünnyögött sírt rágott mindent, fogzás gondolom akkor adtam neki és nek evett jobban.
szept. 7. 23:10
 43/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy jobban kifejtetted. Ez fura hogy ennyi idősen előjön holott minden rendben volt azelött. Nagyon sajnálom szegényt. Esetleg pszichológusnál jártatok? Alvása rendben, figyelni tud energiamentesen az iskolában? :(
szept. 7. 23:14
 44/72 anonim ***** válasza:

43, igen, volt pár alkalmunk a pszichológusnal.

Minden rendben, semmi negatív eredmény nem született.

Így már csak azt tehetem, hogy várok a csodára...

Neked nehezebb, pici a gyermek

Kitartást.

szept. 8. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 anonim ***** válasza:
szept. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/72 anonim ***** válasza:
100%

"Nem erőtlen, szépen fejlődik, mozog, alszik ahogy kell az evésen kivül semmi gond nincs. Pisi kaka van elég."


Ebben az esetben a vilagon semmi baja a gyereknek. Eleget eszik, max te nem veszed észre. Ha nem enne eleget, nem fejlődne, erőtlen lenne és pisi kaka se lenne elég.

szept. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
Petcentilis görbéjét vezeted? Az hogyan alakul? Az én kisfiam se jó evő de én azt vettem észre ha minél jobban erőltetem annál kevésbé eszik. Szerintem érzi rajtad a feszültséget és még annyit se eszik. A havi hízása amit írtál egyáltalán nem kevés nem hizhat havonta kilókat gondolj bele egy évesen akkor hány kg lenne...
szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
Percentilis (elírtam bocsi 47es vagyok)
szept. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Legalul van a görbén a pirosban. Követi a saját görbélyét. Sosem fogyott sosem stagnált. Én elhiszem hogy nem hízhat kilókat havonta. Sose hízott 1 hónap alatt havi 1 kilókat az első hónapokban ahogy az meg van írva a nagykönyvben. Elképzelhető hogymegérzi hogy stresszelek..
szept. 8. 14:56
 50/72 A kérdező kommentje:
Tápszert se akarja már úgy inni ezért aggódom..
szept. 8. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!