Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik azok a cuccok amik felesle...

Mik azok a cuccok amik feleslegesek de megvettétek?

Figyelt kérdés
Szeretnèk használtan venni mindent amit lehet. Első és egyetlen gyerek ezért nem akarok vadi újakat.
aug. 4. 10:14
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg pont a kendő volt nagyon hasznos. Meg utána a csatos.
aug. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%

En nem ertem miert olyan baj egyeseknek ha valaki hasznaltan vasarol. En is volt, amit hasznaltam vettem, mert nem tudtam egyaltalan bevalik-e, akkor minek fizessek erte sokat.

Pl kisagy. Hasznaltan vettuk, egyebkent szinten egy olyan anyukatol, akik kb 2x hasznaltak, nalunk is 5 percet nem aludt benne a kisfiam, uvoltott amint letettem volna. Most ezert minek vettem volna dupla annyiert ujat :D

Sokaig csak babaobolben aludt, aztan padloagyon a foldon egyutt vagy kulon, mikor hogy. Nekunk igy valt be.

Vagy pl adamo hinta. Hasznaltan vettuk, sajnos nem valt be. Orulok, hogy nem fizettem erte 30-40 ezret.


De tenyleg a babatol fugg, hogy mi valik be, nehez kiszamitani.

aug. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk pl babakocsit imádta első gyerek.másodiknál kuka..kb zsír új kerekekkel el lett adva.kiságy kuka.. semmitse használta.. elektromos hinta kuka..utálta..de minden gyerek más.első gyerekem ezeket pl tök imádta. Amit feleslegesnek tartanék az ilyesmi mint a pelenkázó kuka és társai.
aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Méregdrága hordozókendő, egyszerűen nem maradt meg benne. Kiskesztyűk, letúrta magáról mindig. Körömcsipesz, csak ollóval sikerült vágni a körmét. Tejtároló zacskó, sosem fagyasztottam le tejet. Nevével ellátott napellenző a kocsiba, totál átengedte a fényt.
aug. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
67%

Cumisüveg melegítő (avent). Elméletileg 3 perc alatt melegíti készre a tápszert. Na már most a mikróba 20 másodpercre teszem be és kész is.


Kiskádba tartó, amire rá lehet fektetni a babàt. Soha nem tudtuk normálisan megfürdetni így a gyereket.


Avent pàroló és turmixgép hozzàtáplaláshoz. Jó volt, de rövid az az időszak, amikor használja az ember. Ezzel szemben viszont egy vagyon volt. Kár volt érte ennyit fizetni, mert alig hasznàltuk.


Kiságy fölé forgó. Soha nem érdekelte a kisfiam, pedig még csillagokat is vetít a falra 😀


Ami viszont nagyon nagyon megérte (tápszeres babánál): sterilizálógép. 1,5 éves a fiam, de mèg mindig használjuk. És a kezdetektől hasznàltuk. Este csak beteszem a cumisüveget, vizes üveget, csalóka cumit, beindítom a gépet és reggel kiveszem. Addig sterilen tartja mèg nem nyitom fel. Sokkal kényelmesebb, mint az edényben kifőzés.

aug. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
64%
1,5 évesen minek sterilizálni?
aug. 5. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nekünk a rengeteg textilpelenka bizonyosodott feleslegesnek. 20-at vettünk, de nagyon sok volt, szerint 5-6 db bôven elég lett volna. Ezek kívül a járóka😅 mind2 gyerekem utálta/utálja. Illetve a cumisüveg melegítő (mikro 100x praktikusabb). Minden mást szerettünk, bevált.

(Rácsos ágy, pelenkázó, hordozó kendő, majd csatos hordozó, babakocsi, pihenőszék, etetőszék, babakád, kádállvány. Ezeket mind használtuk és kellettek is.)

aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!