Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » I babátok sír, ha vendégek...

I babátok sír, ha vendégek jönnek, sok a gügyögés?

Figyelt kérdés
Enyém keservesen sír, nem lehet megnyugtatni.8 hetes
2010. nov. 1. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom a hangzavart nem szereti nem az emberekkel van baja, nem lehet ott is az a gond?
2010. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Imadja a nyuzsgest, 7 hetes.
2010. nov. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is mindig sírt. Nem szerette az idegeneket és a hangos embereket. Ez utóbbit még most is utálja és elsírja magát. 8 hónapos. Idővel változni fog. Ha nem muszáj ne gügyögjenek neki, vagy ne közelről. Az én lányom azt sem szereti ha túl közel hajolnak hozzá, ezt piciként is és most is utálja. Mondd meg a vendégeknek, ha lehet távolabbról csodálják. Én mindig fogtam az ölemben és nem hagytam hogy kézről kézre járjon. Minek sírjon szegény! Fogdoshatják még eleget ha nagyobb lesz!
2010. nov. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az enyém kezdetben élvezi a társaságot, de, a vendégség végefelé, vagy után, kiborul ő is. Igyekszem vele sokszor félrevonulni, meg ha rossz napja van, nem adom ki a kezemből. Főleg a nagyhangú emberektől rémül meg.
2010. nov. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig is nagy nyüzsgés volt, szerencsére nem félős a babánk és nem sír "idegeneknél" sem.
2010. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem félös a babám, a nyüzsgést a váróteremben dokinal, az üzletben, a városban imádja. Ha vendég jön, kacag, csapkod a lábaival, kezeivel, de 1 ora elteltevel nyügös, végül sírásba kezd.
2010. nov. 2. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!