Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » T. I sem szeretitek ha a...

T. I sem szeretitek ha a vendégek kézről-kézre akarják adogatni a pár hónapos babátokat?

Figyelt kérdés
Persze a szűk család más, a nagyszülők ha akarják természetesen felvehetik... Vagy csak én vagyok így ezzel?
2009. dec. 14. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
En sem szerettem, es ezt meg is mondtam.
2009. dec. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én nem is adtam oda, csak a közeli rokonoknak. Nagymamák, tesóm és slussz.
2009. dec. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én nem féltettem, adogatták egymásnak.Szerintem így jobban meg fogja szokni az embereket, és nem fog félni senkitől.

Egyet azért nem tennék.Nem hagynám, hogy más vigyázzon rá, ha elmegyek vásárolni.Legyen az akár mama, papa, bárki.

Azért megértelek, nem vagyunk egyformák.

2009. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem de a párom családja nem kicsi vagyis mindenkivel nagyon jóban vannak (távoli rokonokkal is) és ezért nagy a "szűk" család. 4 hónapos volt amikor apósom szülinapja volt, nem számoltam de legalább 25-en voltunk. Na, ebből 15 ember tuti ölbe vette a gyerekem. De mit mondhattam volna? Végül is tényleg nem lett semmi baja meg a gyereket nem is érdekelte különösebben. Épp jó hangulatban volt. Gondolhatjátok milyen jó éreztem magam. Inkább már nem is néztem oda. Ha szóltam volna én lettem volna a gonosz mostoha. :(
2009. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én sem szeretem, ha ide-oda jár a gyerek (persze Anyumék más dolog, meg tesók, de ha tömegben van ez, azt utálom!)meg azt nem bírom, ha valaki kézmosás nélkül akarja megfogni! :S
2009. dec. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én sem szeretem, és meg is mondtam mindenkinek, hogy nem lesz kézből kézbe adogatás, volt sértődés de végülis megértették, így csak a nagyszülőknél volt, a többiekel távolról barátkozott. Szerintem nem jó a gyereknek sem.
2009. dec. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Engem az zavar nagyon, mikor mondjuk etetem a babát(tápszeres) és odaállnak és jaajjj, de aranyos, jaaajjjj így, jaaajjjj úgy, de ordítva!!!!!!!Meg "visítanak"és mikor szegénykém már majd' elalszik, de nem tud a magyarázástól és megkérdezik: Miért nem alszik, beteg??? wááááááá. Azt már inkább nem is említem(de mégis), hogy meg nem kérdeznék én hogy vagyok, csak azt, hogy van-e tejem és, mivel nincs, adódik a következő kérdés: miért nincs???.....amúgy én akin úgy látom, hogy nem érezné jól magát a picim az ölében nem adom oda és kerülöm azt is, hogy el akarja kérni.

Lehet idiótának gondoltok, de sajnos mikor hazajöttünk a kórházból egy hónapig néma csend volt. Senki meg nem kérdezte volna, hogy segítsen-e vagy valami, pedig császáros voltam és aki így szült tudja, hogy nem könnyű. Anyósom nem tudott átjönni, mert beteges szegénykém, de legalább ő kaját küldött, hogy ne kelljen ezzel is szenvedni.Tehát azért vagyok ilyen elutasító, mert ha akkor nem jött senki, mikor nem csak mosoly volt, hanem könny is és segíteni kellett volna, akkor ne jöjjenek bájologni sem és ne tegyék itt magukat!

Na, kicsit elkanyarodtam, de jó volt kiírni.

2009. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:) akkor nem vagyok egyedül. Na igen, sokan azt nem kérdezik meg hogy én hogy vagyok, csak hogy van-e tej meg hasonlók, bár az én szüleim és tesóim mindig kérdezik én hogy vagyok...
2009. dec. 14. 17:44
 9/10 A kérdező kommentje:
amúgy én is császáros voltam, anyukám a mai napig rengeteget segít, főz, ha kell akkor jön vasalni meg hasonlók. :) Nem baj hogy kiírtad magadból, kedves utolsó! :D
2009. dec. 14. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszike:)

(utolsó)

2009. dec. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!