Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek a babámon?

Hogyan segítsek a babámon?

Figyelt kérdés

1 hónapos. Nagyon hasfajós lett.Ezeket probáltuk, biogaia-val kezdtünk, utana espumisan, most infacol.


Elkezdett nagyon híg széklete lenni. Amint ma kiderült a védőnőtöl, hogy az espumisan okozhat hasmenést....



Állandóan folyik a fenekéből, kivan csípve neki, tiszta kiütéses.

Reggel óta pellenka nélkül van, kenem sudokrémmel meg neogranormonnal is kentem. Az el is fogyott. Egy nagytégelyes sudokrém fele is elfogyott már. De egyre pirosabb neki.

Vizzel öblítgetem neki a kaksit de hát most percenként tartsam víz alá a fenekét??


Holnap megyünk orvoshoz de addig, hogyan tudnánk segíteni rajta?



júl. 25. 19:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Ugyeletet mar minimum reg fel kellett volna hivni, 1 honaposrol van szo. Nem jatek az ilyen szintu hasmenes!

Telefonalj inkabb surgosen.

júl. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%

Most azonnal üljetek kocsiba és menjetek a gyerekosztályra mielőtt nagyobb bajt nem csináltok!

Ne szórakozzatok már egy 1 hónapos babával.

júl. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem várnám meg vele a holnapot. Az enyém is 1 hónapos az egyik, de tuti már az ügyeleten lennék ilyen hasmenéssel.
júl. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Vidd kórházba!
júl. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szabály szerint minden nagyobb problémával 3 hónapos korig kórházba kell vinni a babát.


A tiéd 1 (!) hónapos basszus. Mire vársz?

júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kiütés és piros popsi itt a legnagyobb probléma (nyilván szegénynek az is szörnyű), a kiszáradástól én jobban tartanék. Ahogy előttem is írták, vidd az ügyeletre.
júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Vidd ügyeletre, azonnal!
júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Elvitted? Jól van?
júl. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, jó lenne egy visszajelzés.
júl. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igen egyből indultunk ahogy kiírtam a kérdést.
júl. 25. 23:46
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!