Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan segítsek a babámon?

Hogyan segítsek a babámon?

Figyelt kérdés

1 hónapos. Nagyon hasfajós lett.Ezeket probáltuk, biogaia-val kezdtünk, utana espumisan, most infacol.


Elkezdett nagyon híg széklete lenni. Amint ma kiderült a védőnőtöl, hogy az espumisan okozhat hasmenést....



Állandóan folyik a fenekéből, kivan csípve neki, tiszta kiütéses.

Reggel óta pellenka nélkül van, kenem sudokrémmel meg neogranormonnal is kentem. Az el is fogyott. Egy nagytégelyes sudokrém fele is elfogyott már. De egyre pirosabb neki.

Vizzel öblítgetem neki a kaksit de hát most percenként tartsam víz alá a fenekét??


Holnap megyünk orvoshoz de addig, hogyan tudnánk segíteni rajta?



júl. 25. 19:24
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
0%
20as, nem ciki, ha fogalmad sincs róla, hogy valójában mit csinálnak,milyen képzéssel, de legalább ne reklámozd a butaságod.
júl. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
20# ő végzi el azokat a feladatokat amire a gyerekorvosnak nincs ideje, mert akkor sose menne haza(súlymérés, magasság, felmérni a gyerek képességeit stb.) Így is rengeteget kell várni a rendelőben, mi lenne, ha ezeket is ő végezné.
júl. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
20%

Pontosan tudom milyen képzést kapnak, ráhibáztál. Hol mennyi gyakorlatot kell teljesíteniük. Már bocs, de kevés pl amit a mozgásfejlődésről tanulnak stb.

Amellett tényleg az alja szakosodik védőnőnek, botrányos alapképzésről.

Jó, kiseggelik azt a rengeteg félévet, de a tartalom amivel a képzést feltöltik kevés.

Az idősebbek meg nem képzik tovább magukat rendesen.

Szóval szerintem tényleg feleslegesek. Főleg, hogy néha lazán felülbíráljàk a valódi e.ü szakemberek véleményét.

Feleslegesek, tényleg. Inkább egy átfogó reform kéne az ellátásban, de ehelyett egy vízfej tart el egy csomó intézményt és nem működik jól.

Komolyan bizarr, hogy még mindig kiskönyvekkel szaladgálnak a várandósok meg a kisgyerekesek, mint 30 éve is. Semmi nem változott, sőt rosszabb lett.

júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már nehezére essen bárkinek is magánál tartani a kiskönyvet. Abban vannak benne az infók. Mi történik, ha sürgősen ellátásra van szükséged majd közlik közben, hogy várjon, mert elmegyek megnézem a rendszerben. Ja bocsi a rendszer nem működik.(nálam előfordult, hogy nem engedte be a dokit azért is íróm) a rendszer bármikor meghibásodhat, nem bombabiztos.
júl. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
23, na? Tudod? Nem úgy látszik... sőt...
júl. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
50%
Ja, mellesleg van egyáltalán gyereked? Bár remélem nincs... hány védőnőt ismersz?
júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen:)) jobban is van. Holnap már megyünk haza.
júl. 26. 15:15
 28/32 anonim ***** válasza:
100%
Mitől volt ilyen erős hasmenése a picinek?
júl. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Jó volt a vérképe, hasi uh is rendben volt. A kakijába se találtak semmi bajt.

Azt mondták rosszul szoptattam, mert 1 evés alatt ne egyen mind a 2 ciciből.

És én előtte lévő nap otthon úgy etettem.

Ezért nem jutott neki a zsíros részből. Ami hasmenést okoz.

júl. 28. 08:12
 30/32 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora baromságot nem hallottam még...
júl. 28. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!