Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babával mennétek 2...

2 hetes babával mennétek 2 hétre a balatonra családi nyaralóba?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőségünk menni, mert szabad a nyaraló. Nyilván én meg a pici nem strandolnánk, de 2 éves kisfiam nagyon élvezné az apjával ezért jó lenne, de kicsit aggódom, hogy ilyen picúrt utaztassunk a fél országon keresztül.

Mi a véleményetek?



júl. 19. 21:52
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
44%
39 kicsit te is ellent mondassz magadnak. A baba érdekeinek mi köze ahhoz, hogy te vérzel meg fáradt vagy? Amúgy attól, hogy mondjuk te szülés után ilyen ramatyul voltál én pl ismerek olyat, aki már úgy jött ki a kórházból, hogy semmi baja nem volt. Itt az a baj, hogy mindenki magából meg a saját babájából indul ki.
júl. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
68%

Nem a 39-es vagyok, viszont...

Egy babának ennyi idős korában mindegy, hol van, amíg el van látva megfelelően és a szüleivel lehet. Mindegy neki, hogy otthon fekszik a kiságyban, vagy a Balatonnál. De ha mondjuk tele vagy még varrattal, minden bajod van, akkor te inkább szeretnél otthon, a saját kényelmedben lenni, nem egy idegen nyaralóban.

júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
0%

Hmm es aki Balatonon lakik az is koltozzon el amig friss anyuka? 🤣


Amugy nem ertem miert le lepontozve az aki bevallalja az utat a babaval. A gyereknek 1 dolog kell az az anyja. De a gyereket pont nem erdekli hol van. Balaton vagy varos vagy falu ... Amit az igenyei ki vannak szolgalva addig holtmindegy a helyszin.

júl. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
53%
43 a kérdés az utazásról szólt.
júl. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
31%
Én nem értem az utazás miért ördögtől való, ahogy már írtam korábban is, mi van ha valaki vidéki és Pesten szül? Szerintetek ő hogy jut haza?
júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
79%
Hát szerintem nem sokan szülnek pesten ha egyszer vidéki és 2-3 órára lakik biztos nem vállalja be h ilyen messze szüljön..mert a baba aztán jöhet bármikor.
júl. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
47%
46os konkrétan el nem tudod képzelni, hogy tőlünk hányan mennek Pestre szülni, mivel csak ott van magán klinika meg programozott császár. 200 km tőlünk Pest. Amúgy pl most hallottam, hogy sokan azt csinálják, hogy már előtte 2 héttel felmennek és kivesznek valamit. De nem kell Pestig menni, a helyi kórhàzhoz is tartozik olyan település ami 1 óra kocsival
júl. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
93%
Igen? Mármint töletek? Hol laktok? El nem tudnám képzelni hogy 2-3 órányira lakjak.Hát 3 héttel hamarabb szültem.. Programozott császár volt de hát hamarabb akart jönni nagysága.
júl. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
15%
Szombathelyen lakok. Aki megengedheti magának szinte mindenki Pestre megy, mert itt elég rossz híre van a kórháznak. Mindenesetre én is csak amiatt nem mertem bevállalni, mert nem tudni mikor indul be a szülés, de az ismerősöm nemrég mondta, hogy a barátnőjéék már a kiírt dátum előtt 2-3 héttel felmennek Pestre
júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
15%
Békés megyéből is sokan utaznak Pestre a szülés miatt, mert senkinek nincs kedve az állami kórház "vendégszeretetéhez". Én is így tettem, egy percig nem bánom.
júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!