Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babával mennétek 2...

2 hetes babával mennétek 2 hétre a balatonra családi nyaralóba?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőségünk menni, mert szabad a nyaraló. Nyilván én meg a pici nem strandolnánk, de 2 éves kisfiam nagyon élvezné az apjával ezért jó lenne, de kicsit aggódom, hogy ilyen picúrt utaztassunk a fél országon keresztül.

Mi a véleményetek?



júl. 19. 21:52
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
57%
Anya akar nyaralni,ennyi. Nézd 2 hetes babát nem.cipelnék ide-oda. Apa vigye programozni a nagyot,te meg szimplán pihenj. Akkor értem meg ezt a nagy menni akarok dolgot ha épp egy panelban sültök pecsenyére. Megjegyzem Balatonon így is meleg volt a nyaraloban mert nem volt légkondi,csak a pára miatt még rosszabb volt.
júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
62%
És miért baj az ha anya akar nyaralni? Attól hogy születik egy gyerek nem mindenki szűnik meg létezni
júl. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
65%
Ha anya vagyok, nem vágyhatok másra, csak a kakis pelenkára, büfizetésre?
júl. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
67%

23, két hete szült a kérdező

Ilyenkor a legtöbb anyának nem a nyaraloson jar az esze

Vagyni lehet másra is, sőt kell is, de könyörgöm, két hetes a gyerek...

Igen, ott a nagy, de annak van apja is.

És egy két évesnek tök mindegy hol programoznak apával, ahogy már írta valaki.

Élményt ad neki, és mindegy, hogy hol.

Természetesen menjenek nyaralni ha akarnak.

Van aki menne, van aki nem.

Le is lett itt írva, mindenkinek más véleménye van.

Ettől függetlenül elfogynak menni, ez már eldontott tény, nem is értem miért volt szükség erre a kérdésre.

júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
69%

Amikor 2 hetes volt a lányom, evett és aludt kb. Éjjel egyszer ébredt.

Sorozatokat néztem, olvastam, napoztam kint a kertben, amíg ő bent aludt. Annyi szabadidőm, mint az első pár hétben, hónapban volt vele, utoljára kb. gimis koromban, nyári szünetben volt. Min kellett volna járnia az eszemnek?


Elhiszem, hogy valakinek totál szívás már az első pár hét is, nem alszik, itt fáj, ott folyik, a gyerek nonstop ordít, de vannak szerencsések is...

júl. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
29%
A kérdező már eldöntötte akkor amikor kiírta ezt a kérdést, de akkor mire volt jó? Szeretett volna 100 hozzászólást ahol az emberek marakodnak, mert nem értenek egyet? Nekem 3 hetes a babám a nagy 4 éves. Az első 2 hétben minden rendben ment majd a 3 héttől hasfájos és csak én vehetem fel, mindenkinél szó szerint lilára sírja magát. Én nem vinném. Felesleges volt kiírni.
júl. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
39%
26os de azt kellene felfogni, hogy nem mindenki gyereke egyforma. Attól, hogy te szívtál vele másnak még lehet álom babája
júl. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
72%
Biztos nem mennék. Szülés után 2 héttel még nem áll készen a szervezet erre. Ilyen pici babának sem jó.
júl. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 A kérdező kommentje:

Egyébként igen, a 31 fokban aszalódunk a panelban sajnos :(

Azért tettem ki a kérdést, mert kíváncsi voltam, bevállalt-e valaki ekkora utat, ilyen pici babával és hogy mik voltak a tapasztalatok? Nem volt célom a feszültségkeltés.

júl. 20. 11:30
 30/54 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szerintem azt te tudhatod hol szeretnél babázni. Ha nem szeretnél menni, akkor apa meg a nagy kettesben, az is oké, de ha mennél te is, a 2 hetesnek sem lenne baja mondjuk 2 órás autós úttól, pláne ha tudjátok hűteni a kocsit és nem 50 fokban tölti az utat.


Én inkább maradnék, de magam miatt, nekem nem hiányozna.

júl. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!