Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babával mennétek 2...

2 hetes babával mennétek 2 hétre a balatonra családi nyaralóba?

Figyelt kérdés

Most lenne lehetőségünk menni, mert szabad a nyaraló. Nyilván én meg a pici nem strandolnánk, de 2 éves kisfiam nagyon élvezné az apjával ezért jó lenne, de kicsit aggódom, hogy ilyen picúrt utaztassunk a fél országon keresztül.

Mi a véleményetek?



júl. 19. 21:52
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
júl. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
84%

Nem mennék.

A két éves fiad csináljon apukaval programot a játszótéren, menjenek fagyizni, úszni, stb.

Azt is élvezni fogja, nem fog neki feltűnni, hogy helyben programoznak és nem a Balatonnál.

júl. 20. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk 5 óra a balaton. Szabolcs megyében lakunk, de ha közelebb is laknánk biztos nem mennék egy két hetessel.
júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
44%
Te otthon maradsz az újszülöttel, apu meg elmegy a 2 evessel.
júl. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
29%

Mi 3 hetesen mentunk 2 hetre

A kicsi kb eszre sem vette a dolgot. Viszont nekem pihentetobb volt mert a nagyot az apja lefoglalta. Igy tobb idom volt pihenni a babat rendezni. Plusz a kozeli etterembol volt a heti menu. 8gy fozni sem kellett.

Otthon a naggyal is nekem kellett volna foglalkozni. Fozes takaritas miazmas


A vegen mondtam a ferjemnek h miert nem maradunk meg par hetet. 😁

júl. 20. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
50%

Nekem szülés után 5 nappal semmi bajom nem volt vérzes volt, de mint egy gyenge mensi. Úgyhogy én emiatt bevállalnám simán.

Mind a 2 gyerekem eszik-alszik baba volt, simán megoldható lett golna velük. A naggyal 2 hetesen étteremben is voltunk ünnepelni. Úgyhogy emiatt is bevállalnám.


Viszont ami miatt kérdéses, az valóban a védőnő. Nálunk is az első 6hétben hetente be kellett járni hozzá és 2x ő is kijött. Úgyhogy nála is érdeklődj.

júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:

Az 1. kisfiam császáros volt és kb letehetetlen, többemberes, vele én is így gondoltam volna, ahogy a többség írta. De most sikerült a VBAC, teljesen jól vagyok, már alig vérzek, szóval részemről egyáltalán nem lenne gond az utazás. A pici is nagyon "jó baba", kb eszik-alszik-kakil, amire egyáltalán nem számítottam az első fiam után.


A védőnő is pont szabin lesz ebben a 2 hétben, a helyettese pedig nem jön ki, csak telefonon kell lejelentkezni, hogy minden oké-e.


Szegedről Keszthelyre mennénk, így értettem a fél országot, és ott szerencsére minden van, kórház és nagy bevásárló központok, szóval bármi lenne, szerintem meg tudnánk oldani.


Ezek miatt a körülmények miatt szeretnék menni azért, és úgy látom, volt aki azért be merte vállalni.

júl. 20. 08:52
 18/54 anonim ***** válasza:
61%
Én még mindig azt mondom, hogy nem kell a babával bezárkózni. Nyilván egy újszülöttel nem indulnék Tajvanba, de ha nincs vele semmi gond és te is jól vagy az a párszáz km meg se kottyan. Szerencsére az én védőnőm is nagyon laza, mi is utazós pár vagyunk, teljes mértékben támogat minket ebben, hogy menjünk a babával is minél többet. Az itteni embereket nem értem még mindig, hogy soknak miért fáj az ha valaki igényli a nyaralást újszülött mellett is. Mennyivel jobb most komolyan a panelben 40 fokban rohadni az újszülöttnek, mint mondjuk egy Balatoni nyaralóban?
júl. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
72%

#18, nem fáj itt senkinek semmi.

Véleményt kert, leírta mindenki a saját véleményét

Én személy szerint azt sem bánom, ha a kérdező Afrikába megy nyaralni az újszülöttel.

júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
52%
Akinek nem inge ne vegye magára. De pl a 7es hozzászólásnál én simán érzem a kárörvendést ezzel a beszólással, hogy buktátok a nyaralást… Érdekes ha valaki nyaralni akar menni, akkor mindenki nekiáll irigykedni, bezzeg ha más miatt utazna ennyit a kérdező simán azt írnák, hogy persze menjen csak
júl. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!