Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül nevelem a fiam mint...

Banditák kérdése:

Egyedül nevelem a fiam mint apuka 5 napja hoztam haza a kórházból és 3 óránként kell etetni. Mivel egyedül vagyok így nem sokat tudok aludni. Valakinek valami tipp vagy ötlet? És tegyük hozzá,hogy a gyereket éjfél és 6 között nagyon nehéz elaltatni.

Figyelt kérdés
Folyamatosan sír fáj a pocija kap Espumisan cseppet. Sokat tornáztatom. Egyébként Milumil nenatal tápszert kap. Fizetnék egy 6 órás alvásért.

júl. 15. 18:49
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint koraszülött, ha jól értem?! Hanyadik hètre született?
júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
85%
Minden apukának így kéne kezdeni. Egy se mondaná többet, hogy a nők "csak otthon vannak".
júl. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
26.hét
júl. 15. 22:15
 14/32 anonim ***** válasza:
72%

11 vagyok.


Az én kisfiam is koraszülött, el sem tudom képzelni, hol lehet az anyuka... minden jót nektek! Szuper apuka vagy, már most!

júl. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Én még annyit tudnék hozzáfűzni hogy nappal mikor ő alszik akkor aludj te is ha teheted. A házimunka megvár.

Kitartást kívánok és becsülendő amit teszel! Minden alukának ilyennek kellene lennie mint te.

júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ez igaz, le a kalappal! Kitartas. Keress segitseget, egyedul ez borzaszto.
júl. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
77%
Az általad emlitett "c. típusú csaladok"-nak az az óriasi előnye, hogy sokan vannak, összetartanak, van segítseg. Neked van állandó segítseged? Annál fontosabb aligha van most.
júl. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
28%
18# nő és anyaként teljesen egyetértek! Csak mellette napi 20 órában is dolgozik a legtöbb férfi...
júl. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Hiányzik neki az anyukája, és ha koraszülött valszeg nem sokat volt testközelben. Szerintem próbáld meg, hogy sokat veszed ölbe, és vegyél esetleg egy hordozót amivel magadra tudod kötni, mert akkor közben tudsz mást is csinálni. Ha sokat van testközelben, akkor el kezd majd nagyon kötődni hozzád, és kevesebb problémád lesz. Az első hetekben mi sokat tartottuk testközelben a gyereket, és egy idő megnyugodott.
júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
32%
A környezetemben 10-ből 9 apuka egyáltalán nem foglalkozik a gyerekkel, mert ő dolgozik, fáradt, meleg van, hideg van, nincs kedve stb. És női csoportokban is ugyanezt olvasom.
júl. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!