Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akik nem tanították meg...

Azok akik nem tanították meg anno elaltatni a babát egyedül most bánják?

Figyelt kérdés
elég hülye kérdés. de a fiam képtelen elaludni egyedül. próbáltam a felvesz-letesz módszert de ő nem megnyugyszik hanem egyre jobban sír. végül feladtam. úgy döntöttem majd csak lesz valahogy. volt olyan akinek magától megoldódott a helyzet? képtelen vagyok sírni hagyni. máshogy meg gondolom nem megy.
2009. jún. 29. 10:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lanyom 6 honapos mult...en egyszeruen nem tudtam megtanitani, pedig sok modszert(kiveve a sirni hagyni) kiprobaltam, hosszu ideig, foleg a felvesz-leteszt, aztan egy ido mulva egyszeruen hagytam, hogy raszokjon a mellen valo elalvasra...pedig ez sem jo, most erkeztem oda, hogy megint a felvesz-leteszt probalom. szoval en nem azt banom, hogy nem tanitottam meg, hanem, hogy nem egyszeruen fizikailag nem sikerult megtanitanom, egyszeruen nem birtam tovabb, segitsegem nincs, nem sikerul, de most probalkozom. lassan mar arra gondolok, hogy vannak babak akiket egyszeruen nem lehet megtanitani.
2009. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát én leirom neked a mi esetünket.A kislányom 6 hetes kora óta egyedül aludt el a kiságyban minden egyes alvásnál. Aztán 9 hónaposan a fogzás annyira megviselte, hogy egyik napról a másikra nem volt hajlandó elaludni magától, sőt éjszaka magam mellé kellett raknom, mert annyira orditott. Szóval nálunk megdőlt az egyedül alvás.
2009. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
en megbantam a lanyom gyönyörüen alszik egyedül, de a fiamat (ö az elsö, termeszetesen), nem tanitottam meg ra, mar lassan kiturja apat az agybol, es minden este, meg delutan ott kell ülni, feküdni az agya mellett. Alapvetöen szeretem ezt a kis összebujos idöt, de sokkal jobb lenne, ha mondjuk ez lekorlatozodna fel orara, amig mese, stb, es lenne idönk apaval is egymasra... most nyaron lesz a nagy leszoktatas, mert felek, hogy lassan a kislany is (jogosan) követelni fogja az altatast es akkor ket gyerek elaltatasaval tuti megörülök. Amugy teny siras nelkül nem megy, de minel elöbb, annal könnyebb...
2009. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is a fogzás borította fel, amit elértünk 3 hónaposan, hogy egyedül alszik el szépen.Akkor is vért izzadtam, mire végre képes volt egyedül elaludni.Most nem tudom, hogy fogjuk visszaszoktatni rá.Lilára sírja a fejét.
2009. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.tehát hiába tanulta meg egyszer már, ha kicsit is engedékenyebb az ember, mert sajnálja, kezdődik az egész előről.Öt hónap egyedül elalvás után...:(
2009. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok a "sírni hagyom, majd elalszik" módszer híve, soha nem lennék rá képes. Sokáig ölben altattam a lányom, majd jött a babakocsi és a cicin alvás időszaka. Kb egy hónapja alszik el úgy, hogy a vállamra hajtja a fejét - ezzel jelzi, hogy álmos. Ekkor irány a nagyágy, lefektetem, néha egy kis hassimogatás besegít és kb 2 perc múlva alszik 1,5-2 órát. Ez megy délelőtt és délután is. És este a szoptatás után EGYEDÜL alszik el, nem kell trükköznöm...:) Szóval ne keseredj el, van olyan, hogy tanítás és sírás nélkül is elalszik egy baba!:)
2009. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!