Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt kell hogy...

Mennyi idő alatt kell hogy elérjem egyedül aludjon el, ne pedig hogy ringatom? Már közel 7kiló, de szinte mindig így tudom elaltatni.

Figyelt kérdés
Tudom hogy határozottnak kell lenni de van hogy fél órája ordít a kiságyban. Még akkor se vegyem ki? És mennyi idő alatt tudnám átszoktatni?
2010. nov. 24. 14:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

nálunk ugyan ringatás csak 3 hós korig volt, de utána is mindig velem alszik el, mai npaig cicit kap előtte. egyik gyerek ilyen, másik olyan. nincs olyan hogy "normális". sztem nen hagyd fél órát vonyítani szegényt.

23 hós kislány anyukája

2010. nov. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szopizik?

Ha igen, én ülve szoptatnám, és ha már félálomban van, vagy elaludt, akkor át a kiságyba.

Egyébként mennyi idős ennyi kilóhoz? :o)

2010. nov. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
4 hós múlt és tápszeres. És általában alvás után eszik nem előtte.
2010. nov. 24. 14:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Én még nem értem el:-))))

Csak délutá lszik el egyedül az utazóágyban este a kiságyban nem, viszont profin kimászik belőle

20 hónapos

2010. nov. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

enyém egyedül alszik el és soha nem hagytam sírni! nekem nem lenne szívem :(


úgy csináltam, hogy lefeküdtem mellé és becsuktam a szemem, mutattam, hogy kell aludni. ezt pár hétig csináltam, míg metgtanult egyedül elaludni, azóta gond nélkül elalszik egyedül. ha nem álmos még a kiságyban játszik a macijával, aztán betakarózik és alszik :)


nem ismerem ezt a sírni hagyásos módszert, mondom, de a suttogónak van a felvesz-letesz módszere, másoktól hallottam, hogy az is nagyon jó, kicsit strapás mert nem hagyod sírni de ha kitartó vagy biztos az is jól működik :)

2010. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Második babám csak autós ülésben aludt el, abban ringattam, legtöbbször lábbal, mert közben valami mást csináltam. Kb. 4 hónapos korától egyedül is elaludt benne. (Elringatta magát. :o) Ha mélyen aludt, áttettem az ágyába. Kezdetben ilyenkor felébredt, de egyre többször jó volt neki az ágy is. Szép fokozatosan átszokott az ágyba.
2010. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hogy érted azt, hogy alvás után eszik? nem vacsizik? vagy félálomba eteted?


ha befekteted a kiságyba és odaadod a tápit, kispárnával kitámasztod vagy fogod, akkor se alszik el?

2010. nov. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
mi épp ezért, hogy ne kelljen átszoktatni, születésétől hagytuk egyedül elaludni. ha sírt, odamentünk, simogattuk a hátát, énekeltünk, zenét bekapcsoltunk. 1 hét alatt megszokta, hogy sötétben alvás van. Kb.10 percet sírt naponta. azóta még éjjel, amikor szopzni akar, akkor is csak nyöszörgéssel jelzi, szopi után meg leteszem, és alszik tovább.
2010. nov. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
reggel 7kor kel és eszik, játék és alvás.10kor evés,játék alvás.13kor evés játék alvás, 16-17 között megint kel(mikor hogy jön ki) evés játék de itt fél 7ig elvan pancsi evés és alvás reggel 7ig. Így értem azt hogy alvás után eszik, nem evés után alszik
2010. nov. 24. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:
a kisfiunk egyik napról a másik napra szokott le az ölben alvásról.Cicizett,büfi és visszatettem az ágyunkra.melléfeküdtem,bekapta az ujját és elalszik.utána átteszem az saját ágyába és ott alszik tovább.
2010. nov. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!