Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül nevelem a fiam mint...

Banditák kérdése:

Egyedül nevelem a fiam mint apuka 5 napja hoztam haza a kórházból és 3 óránként kell etetni. Mivel egyedül vagyok így nem sokat tudok aludni. Valakinek valami tipp vagy ötlet? És tegyük hozzá,hogy a gyereket éjfél és 6 között nagyon nehéz elaltatni.

Figyelt kérdés
Folyamatosan sír fáj a pocija kap Espumisan cseppet. Sokat tornáztatom. Egyébként Milumil nenatal tápszert kap. Fizetnék egy 6 órás alvásért.

júl. 15. 18:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez ilyen. Hát ha megteheted, alkal.azz fizetett segítséget napi pár órában.
júl. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Elöször is lehet, hogy másféle tápszert jobban bírna, beszélj az orvossal.

Másrészt keress valakit, aki pár órára elvállalja a felügyeletet (rokon, barát, babysitter, stb), te közben tudsz aludni. Mivel tápszeres, ha közben etetni kell, azt is meg tudja oldani, nem csak te etetheted.

De egy pici baba ezzel jár, szerintem érdemes valakit keresni, aki elég megbízható, ezzel neki is jót teszel, mert egy kialvatlan, fáradt, ideges szülö adott esetben probléma a babának.

júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy gyermekágyas segítőt.
júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 babyboom567 ***** válasza:
30%

Hol van az anyuka?

De különben ez ezzel jár,még nagyon sokáig.

júl. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos ez ilyen, mi anyukák is ezt csináljuk nap mint nap.
júl. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszülő, egyéb rokon nincs a közelben esetleg, aki tudna segíteni? Amúgy biztataskent annyit tudok mondani, hogy pár hét/hónap múlva rendeződik az alvasa, ha nem fogtal ki brutál rossz alvó babát, akkor azért az éjszakai alvasaban szerintem hamar lesz valami rendszer, addig kell túlélni :) bele lehet razodni, hidd el, az első 1-2 hónap az igazán nehéz, amíg alkalmazkodsz az új eletritmushoz. Te is ügyesebb leszel hamar, és a baba is. Összeszoktok majd. Virtuális oleles, és minden elismerésem, hogy egyedül neveled! ❤️
júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp az espumisanhoz.

Nem tudom, hogy az erősebb vagy a gyengébbet kapja. De próbáld meg, hogy nem a maximálisan adható cseppszámot adod, hanem felét, 3/4-ét.

Tehát, ha 8 cseppet ír, akkor próbáld ki 4-6 cseppel.

A lányomnak így vált be.

júl. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos 3 hónapon koráig akármit csináltunk, fájt a hasa. Csak az idő oldja meg.
júl. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos ez ilyen , mi anyukak ugyanezt csinaljuk ( es a ferfiak szerint otthon csak a labunkat logatjuk ), vagyis aki meg szoptat az tobbet mert azt gyakrabban is kell es tovabb is tart.

Majd megszokja a szervezeted, addig tul kell elni.

júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Igen 25 csepp van írva én 20at adtam neki lehet hogy kevesebb jobb lenne?

3 hónapos a pici és korigált 37.hetes. türelmes vagyok meg jól elvagyunk. Egyébként szépen alszik. Mivel cukros vagyok inzulinos így meg van a magunk baja 😅 de 20 évesen úgy döntöttem hogy az enyém és nem mondok le róla. Mert ennek a gyereknek legalább az egyik vérszerinti szülőnél kell felnőni.És elnézést a szegényebb C. Típusú családoknak megy akkor egy nem C. Típusú embernek mért ne. Nincs lehetetlen csak tehetetlen. Köszönök mindent!

Ui.keresi a cicit és szopizna.😄

júl. 15. 21:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!