Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy pici mennyivel változtatja...

Egy pici mennyivel változtatja meg a mindennapjaimat? Mennyiben változott az életetek?

Figyelt kérdés
Ha én munka mellett suliba járok, meg edzésre, buli, kirándulások meg sport ami kiteszi a mindennapjaimat és ezek mellett a párommal gyereket szeretnénk, akkor mennyire változik meg a mindennapom? Az elején veszi el minden időmet az apróság vagy később is? Nem vagyok önző, csak meggondolatlan sem szeretnék lenni a családalapítás terén. 29/L
2010. okt. 30. 22:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Teljesen! Én nem tudtam elképzelni, milyen lesz nem dolgozni, tiszta beteg voltam tőle,na most a gondolattólis rosszul vagyok :-)

Hetente max 2 hetente buliztam régen , mióta megszületett a fiam azóta utóbbi 1 hétben képes vagyok fent lenni este 11 ig, azelőtt fél 10 kor beestem az ágyba.

Maradt rajtam 10 kg :-), de szoptatok, majd lemegy

Nincs olyan hogy elugrom a kávéra a barátnőmmel, mert a fiamnak napirendje van, és ahhoz most nekem kell igazodnom .

Szalad a lakás állandóan :-)Nincs műköröm, mert ha hosszabb a körmöm akkor szegénykémet volt hogy nagyon megkarmoltam :-( Szoliba nincs időm menni :-)

DE! ENNÉL NAGYOBB BOLDOGSÁG NINCS! Amikor reggel felkel, és rám néz és vigyorog. Senkire nem néz úgy mint rám!!!

Ez földöntúli boldogság.

Életem legjobb döntése volt

5 hós kisfiú anyukája

2010. okt. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Teljesen igazuk van az előttem szólóknak..de azért mindig megkérdezem magamtól,(és hallom ezt más anyukáktól is) , mikor visszaemlékezek a gyerek előtti életemre,hogy úristen,mit csináltam én,amikor még nem voltak ők...?Mert annyira értelmetlenségeket..annyira nem volt jelentősége,fogalmam nincs h mivel töltöttem a napjaimat-mert azt érzem,hogy az a LÉNYEG,amit most csinálok,még akkor is,ha ez a tevékenység kakis fenekek rendbe tételéből és babapocakok kajával való megtöltéséből áll..
2010. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Elképzelni sem tudtam, hogy milyen szinten megváltozik az életem. Én is egy pörgős, melós, bulis csajszi voltam aki folyton valamit csinált, nem tudtam megállni egy percre sem.

Amióta a gyönyörű kicsikém megszületett fenekestől felfordult az életem. Nagyon nehéz volt átállni egyik napról a másikra a pörgős életről a nyugalom szigetének hercegnőjére :)) Én a szülés napjának délelőttjén még az irodában dolgoztam :)) Szerintem egyszerűbb lett volna átállni, ha szülés előtt legalább 2 héttel otthon maradok.

Na, de egyetlen edzés és buli sem tudja azt a csodát megadni neked/nektek amit majd a picikétek. Néha én is eltudok menni ide-oda (akkor a mami vigyáz rá), de én is észrevettem elég hamar, hogy bizony folyton ott jár a gondolatom nála.

Elmondhatatlan boldog érzés amikor az embernek gyermeke születik,hogy elmondhatja magáról, hogy igen ő ANYA. Persze vannak nehéz pillanatai a gyermekvállalásnak, de sok türelemmel és kompromiszumkészséggel a tökéletesnek hitt életed akkor válik igazán kerekké!

Nagyon boldog életet kívánok Nektek és bízom benne, hogy egyszer a babádról teszel fel majd kérdéseket! :))

2010. okt. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kedves 22:56-os! Nagyon jól megfogalmaztad a lényeget. A gyerkőc előtt tényleg csak éltük a napokat, de most minden nap egetrengető dolog történik amitől az ember egyre és egyre boldogabb: új szót mond, új dolgot csinál, új ételt kóstól, új csibészséget eszel ki stb.
2010. okt. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
tényleg valamelyik nap kérdem a férjem: Te mit is csináltunk mikor még nem volt a lány? Erősen törtük a fejünket annyira kelett gondolkodni, de elröhögtük magunkat hogy valószínű semmi olyan fontosatha ennyire nem jut az eszünkbe. Annyira kitölti a napjaimat a lányom hogy nem is emlékszem arra mi az ami IGAZÁN hiányzik:-))
2010. okt. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Eddig fogalmam sem volt róla, hogy ennyi pozitív élménnyel jár nap mint nap egy pici érkezése.
2010. okt. 31. 09:02
 17/17 anonim ***** válasza:
Sokan válaszoltak már, tök jól megfogalmazva mindent. Amit én szoktam mindig kérdezni a Lányomtól: hogy élhettem eddig Nélküled?? Szóval írhatunk mi bármit, amíg nem leszel Anyuka, nem is sejted, milyen érzés. És hidd el nekem, nem lemondásnak fogod megélni azokat a dolgokat, amiket most csinálsz, mert csak ránézel a babádra és elfelejtesz mindent! Szóval hajrá! :-)
2010. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!