Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudnék utánanézni, hogy...

Hol tudnék utánanézni, hogy melyik gyümölcs/zöldség milyenre színezi el illetve milyen állagúra változtatja anyatejes babám székletét?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
hány hónapos a baba? és ki eszi a gyümit vagy zöldséget????????????????????????
2010. máj. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi, hogy nem volt elég érthető:)

Lassan 7 hónapos a baba. És az ő hozzátáplálása során szeretném tudni, hogy mikor mi várható egy-egy új gyümi/zöldség bevezetésekor.

Most kapott pl. meggyet és azt tapasztaltam, hogy enyhe hasmenése van tőle, illetve zöld lett a széklete. Ez pl. normális?

2010. máj. 31. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát a meggytől nem igazán kellene zöldnek lennie,hanem inkább pisosanak. Egyébként nekem annó azt mondta a gyerekorvos,hogy mindig olyan a széklete a babának másnap,mint amit előző nap evett. Állagra,és színre gondolok. Nos ez nekünk legtöbbször bejött.

Ne adj neki akkor egyelőre meggyet,majd később próbálkozz újra. Mit evett tegnap?


Ja, meg egyszer olvastam valahol,hogy ha a széklet lazább,zöldes színű,és nyálkás,akkor megfázásra utal....

2010. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap is meggyet evett, de csak pár kanállal, egyébként anyatejet.


Köszi a választ:)

2010. máj. 31. 14:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem egyelőre állj le a kóstoltatással,mert ha jó értem,akkor most azt csinálok. Várj egy pár napot,aztán folytasd,de a meggyet én egyelőre hanyagolnám. Később persze próbáld meg újra! ;))

Sok sikert!

2010. máj. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!