Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 vagy több gyerekkel sokkal...

3 vagy több gyerekkel sokkal nehezebb? Nem is tudom hogy oldanám meg a mindennapjaimat.

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről?Ti mernétek vállalni 3 vagy több gyereket vagy mertetek:)?
2011. febr. 9. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Az ötödiket várom. Nem mondom, hogy nem akadtak nehéz időszakok az életemben, de mindent meg lehet oldani. Nem érzem sokkal nehezebbnek, mint amikor még csak egy gyerekem volt. Egyrészt a gyerekek remekül lekötik egymást, másrészt a nagyobbak most már szívesen foglalkoznak a kicsivel, és remélem, majd a babával is.
2011. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Három gyerekünk van, abszolút jól megvannak-megvagyunk. Szeretik egymást, a nagy már óvodás, de ha mindenki nitthon van, jól eljátszanak. Még legalább kettőt tervezünk, de azt később, mert nehezen viselem a várandóságokat. Jó nagycsaládosnak lenni!
2011. febr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Le a kalappal,mindig csodáltam az ilyen anyukákat apukákat.nem vagy aggódós?Én úgy érzem annyira aggódós vagyok,hogy emiatt nem mernék többet vállalni mert akkor még több aggodalmam lenne és minden napom arról szólna.
2011. febr. 9. 15:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem vagyok szakértő, 21 vagyok, 17 éves a húgom, de anyukám tapasztalatát meg tudom osztani veled: az első gyereknél meglevő para a többi gyereknél már sokkal kisebb, mert nem először látsz olyat. És valóban, 2 gyerek az nem 2x annyi para, vagy gond, de még kiadásnak sem, hanem mondjuk 1,5:P A 3. már csak 1,3, kb. így értsd:D Csak hasamra ütöttem a számokkal, de remélem, átjött. És ráadásul sok előny is van, pl. az, amit előttem írtak, hogy lefoglalják egymást.

2011. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!