Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél van még otthon kb 30...

Kinél van még otthon kb 30 fok, ahol gyermek is van?

Figyelt kérdés

Két kisgyerek van 10 éves és egy 5 hónapos, és a panelban 30 fok van állandóan .. van máshol is ilyen magas hőmérséklet? :( tudom, hogy Afrikában is vannak gyerekek, csak aggódok.

Sajnos a klimatol állandóan beteg vagyok


jún. 23. 10:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
76%
Itt is nagyon meleg van a lakásban, folyik rólunk a víz. Úgy döntöttünk, hogy beszereltetjük a klímát, nem kínlódunk meg bohóckodunk ventillátorral. Nem is lesz egy nagy tétel.
jún. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
63%

Nálunk is 30 fol van. Panel. Főzök is,plusz most még sütöttem is (rakott krumpli). Hát...jó idő van. Klíma nincs.


Én egy gyógyszertől fokozottan izzadok. Általában bugyi melltartó, ami max van rajtam,mert összeesnék (nem bírom se a meleget,se a meleg vizet.

A gyerek 9 éves,ő jobban bírja.

jún. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
46%

"Van klímátok és inkább szenvedtek... "


"Sajnos a klimatol állandóan beteg vagyok"


Nos én is inkább szenvednék, minthogy beteg legyek. Nekem pl a szemem nagyon érzékeny, nem bírom se a klímát se a ventilátort, így igen, bizony szenvedek. Hatalmasra dagadt vörös, fájó szemekkel, kb nulla látással elég nehéz létezni

jún. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
73%

Nálunk jel.pill. csak 28 van, de 30 felett szokott lenni (családi ház szr elrendezéssel, úgyhogy éjszaka nyitott ablakokkal is csak max 1 fokot hűl). Klímánk nincs, nem is tudnánk hová feltenni :S

Hogy vagy a klímától beteg?

Én alig várom, hogy elköltözzünk és lehessen! Gyűlölöm a meleget, még télen sem fűtünk 21,5-nél tovább

jún. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Klimatol náthás tünetek, orrfolyás tüsszögés orrdugulás .. :(
jún. 23. 12:10
 16/20 anonim ***** válasza:
53%
Ki van takarítva?
jún. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
46%

16, nem csak attól függ.

Én pl: a klíma huzatától leszek beteg. Munkahelyen régi (tisztított) klíma van, még úgy is begyullad tőle a szemem, hogy a lehető legtávolabbi sarokban ülök. Otthonra "windfree" klímát vettünk. Az egy fokkal jobb. Attól csak az orrom dugul be hosszabb használat után.

Csak a család miatt klímázunk, én bírom a 40 fokot is.

Most egybként csak 25 van bent klíma nélkül, kint 22 nálunk.

jún. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
16# persze, kivan takarít. De a munkahelyemen is beteg voltam tőle, a kocsiban is... Mindenhol
jún. 23. 12:29
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 En mindig úgy hasznalom a klímat, hogy gyakorlatilag nem érzem, hogy megy. Munkahelyen én is mindig megfaztam tőle, rettentő hidegre szoktak allitani, de otthon,ahol eppen az élhetőség határára állitom, nem megy folyamatosan, felfelé van irányítva a fújas, stb., evente tisztítva van, így nincs gond belőle. Nalunk is 35 fok körül lenne nélküle, elviselhetetlen.


Gyerekorvost kerdeztem, mit csinaljak nagy melegben. Azt mondta, a csecsemők jól birjak a meleget, csak ne menjen 25 fok felé :D na mondom magamban, szuper, örülök ha nem megyünk 30 felé.

jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
56%
Klímától nem azért vagy beteg mert nincs rendszeresen tisztítva belülről? Nekem még sose volt semmilyen problémám a klímától.
jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!