Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél van még otthon kb 30...

Kinél van még otthon kb 30 fok, ahol gyermek is van?

Figyelt kérdés

Két kisgyerek van 10 éves és egy 5 hónapos, és a panelban 30 fok van állandóan .. van máshol is ilyen magas hőmérséklet? :( tudom, hogy Afrikában is vannak gyerekek, csak aggódok.

Sajnos a klimatol állandóan beteg vagyok


jún. 23. 10:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Nálunk múlt héten 34 fok volt a lakásban. Én sem szeretem a klímát, ezért azt szoktam csinálni, hogy amíg altatok addig megy a klíma a másik szobában, zárt ajtók mögött. S ha elaludt a gyerek, akkor összenyitom a két szobát, a klímát meg lekapcsolom.


Vagy amíg játszótéren, bevásárolni vagyunk addig megy, s mielőtt haza érünk az applikáción keresztül kikapcsolom. Így csak a hűvös lakás fogad.

jún. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
1# hány fokra szoktad így beállítani?
jún. 23. 10:22
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
A hőmérséklet kiválasztasánál figyelembe kell venni a külső hőmérsékletet. Azt mondják nem egészséges, ha 8-10 fokkal hidegebb van a lakásba mint kint. Én 26-28 foknál nem állítanám lentebb ilydn melegben. De, amit javaslok, hogy szerezz be egy pár ventilátort. Ezek nem olyan drasztikusak mint a klíma, meg ha be is kapcsolod a klímát kicsit, segítenek felkavarni a levegőt a házban. A másik meg a hideg ital, jegkocka, fagyi, limonádé, tudom mindig nem lehez fagyit enni, de én mindig nagyon szerettem a jégkockagyártást nyáron.
jún. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Én meg csak csak elviselem, hideg törölköző magamra meg ilyenek. Csak a gyerekeknek ne legyen rossz. Szanaszét izzadják magukat.
jún. 23. 10:33
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Kínzás , szellőztess át mindent most és éjszaka amikor 25 cfok alatt van a hőmérséklet .
jún. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Nyugodtan menjen a klíma, annyi a fontos, hogy ne rátok/rájuk fújja ki a hideg levegőt, azt irányítsd el valahova ahol nem vagytok (a klímás a felszereléskor javasolt is ilyen beállítást, legalábbis nekünk). Én mindig 24 fokra állítom, ha 42 fok van úgyse megyek ki, meg amúgyse lehet 30 foknál magasabbra tenni, ami így is 12 fok különbség... Meg akkor ha kint -10 van, akkor -2-ig fűtsünk?
jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#5 eljottunk most egy éjszakára nagyszülőkhöz, addig minden szellőzött és így is 29,2 lett (kereszthuzat minden játszott ) ... Annyira rossz
jún. 23. 10:43
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
Van klímátok és inkább szenvedtek... Csináld azt amit a 1-es ír.
jún. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
81%
Lehet, sőt, 30 fok felett kell(ene) klimat hasznalni, ha van ra lehetőseg. Nem kell jegvermet csinalni, lehet jol hasznalni. Alvashoz 27-28 fokra viszem le a hőmersekletet a gyerekeknek, mi valahogy birjuk a 30-at, de felette mi sem. Sajnos ide jutottunk, 10 éve még biztosan nem irtam volna ilyet.
jún. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Mindegy hány fokra teszed, ugyanolyan hideg levegőt fúj ki, ha jól működik ez 8 fokos. Csak hamarabb lekapcsol. A másik véglet aki 18 fokra teszi és kézzel kapcsolgatja, ha már fázik... Annyira tedd amennyiben jól érzed magad, irányítsd úgy hogy ne rád fújja a hideg levegőt aztán hagy tegye a dolgát.
jún. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!