Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál van értelme...

Hozzátáplálásnál van értelme megvenni ezt a NumNum kanalat a babának?

Figyelt kérdés
jún. 6. 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nincs. Amennyire látom, 2 féle gyerek van, aki próbálkozik a kanálhasználattal, meg aki nem. Előbbi egy mezei fém kanállal is hamar elboldogul, utóbbinak meg mindegy milyet veszel, mert nem akarja majd kézbe venni.
jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahány gyereket ismerek (pedig a mienk is kicsi, szóval ilyen körökben mozgunk) mind megtanult enni numnum kanál nélkül. Sima kanállal/villával is, úgy értem.
jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges.

Én sima műanyag kiskanalat vettem a dm-ben vagy rossmannban, hogy azért mégse a fémet rágcsálja már...

jún. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, anelkul is van elet, de most ha ezen mulik a boldogsagod, vedd meg :D

Mi nem hasznaltuk, de tudom van, akinel bevalt.

Viszont ha adhatok egy tippet, a dm-es 6 db-os muanyag kanal szett szuper! Pont olyan jo melysege van, hogy rajta marad a kaja. Nagyon sok babakanal tul lapos es kb hasznalhatatlan, mert en se tudok vele kanalazni rendesen, memhogy akkor a gyerek.

Illetve a fem vegu kanal is villa is tok jo a dm-bol.

jún. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A Tommee Tippee smushee kanál ugyanilyen csak fele ennyibe kerül. Én azt vettem, tényleg nem csúszik le róla püré. Én a 6 hónapos babámnak rákenem és a kezébe adom, közben meg kanalazom én is a szájba.
jún. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal olcsóbban is megkapod ha más márkát veszel. Nekünk jól jött volna, de nem tudtam, hogy létezik.
jún. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ajándékba kaptuk, de szerintem egy túlárazott vacak. Nem használtam aokáig. Mezei dm-es babakanalat vettem.
jún. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam sima fém kanállal tanult meg enni, kétévesen már a villahasználat is ment neki. Kövezzetek meg, de tanulópohara sem volt, először a svédből ivott, aztán kapott vastag üvegpoharat. Kulacsa volt, amikor már tudta fogni, hogy utazáskor egy-egy korty miatt ne kelljen megállni.

Teljesen felesleges ilyesmikre költeni, egyen ugyanazzal, amivel titeket lát enni. Ja és békén kell hagyni, ha szétkeni hát szétkeni, de megtanulja szépen. Kell nekik az önállóság. Nálunk volt, hogy nem tudta sehogy sem felszúrni a villára a falatot, hát megfogta kézzel és rárakta a villára, aztán megette arról.

jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges. Én a tommee tippeet vettem meg, utálta. Sima műanyag kiskanállal evett.
jún. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam nagyon hamar próbált egyedül kanalazni (azt ette, amit mi, de mi sokszor eszünk spenótot, főzeléket). De folyton fejre fordította a kanalat, ahogy emelte a szájához. Ezért szerintem nekünk jó lett volna ez a kanál, persze inkább az olcsóbb kiadás.


Előre nem venném meg, csak ha látom, hogy tényleg jól jönne.

jún. 7. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!