Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eröltessem az evést vagy sem?

Eröltessem az evést vagy sem?

Figyelt kérdés
Lányom tápszeres, most kezdtük a hozzátáplálást, de pár kanálnyinál többet nem kap egyenlőre mert másképp nagyon kemény a széklete. A napi evéseit lecsökkentette 5ről 4re ami nem is lenne baj, DE az adag is csökkent amit meg akar enni nem nőtt. 200mlről 120-150eket eszik. Ha eröltetem hogy egyen még egy picit félek hogy sárgaságot kap vagy undort, ha nem eröltetem pedig nem eszik csak keveset. Éjjel már nem eszik. 5,5 hós.

máj. 30. 06:35
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)

Ezért is kérdezek többször utána inkább mindennek minthogy bajt csináljak a picinek. Elvittem közben orvoshoz, tüdeje tiszta, torka tiszta, légcsöve tiszta. Az inye van megduzzadva. ☺️

máj. 30. 11:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!