Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Megy a hasa a 3 évesemnek,2...

Megy a hasa a 3 évesemnek,2 napja nem eszik csak iszik, erőltessem az evést?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony így is, de arra gondoltam még tegnap hogy talán így tisztul a szervezete, érzi hogy most nem kellene ennie. De ma se evett eddig egy falatot se, ráhagyjam vagy próbálkozzak vmivel? (almát banánt, kekszet ropit próbáltam neki adni) Joghurtot kérne, de azt meg nem szabad ilyenkor hiszen tejtermék illetve az amúgy is lazítja a székletét mindig.
2011. márc. 27. 13:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyenkor az ivás a lényeg. Ha van elég folyadék, és nem kíván enni, én nem erőltetném. Viszont kínálni kínáljad, egy-két falat is számít.

Pirítós, főtt krumpli? Nálunk ezek a diétás ételek. Esetleg rizs, az is fog.

2011. márc. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A krumplit egyébként se szereti vmiért azt azért nem próbáltam. Rizst majd még megpróbálom.

Amúgy is olyan kis madárétkű, ha napokig nem eszik úgy összeszűkül a gyomra hogy nem eszik rendesen.

Fiú, de nagyon vékonyka. Az érdekes az hogy nem is megy annyira nagyon a hasa.

2011. márc. 27. 13:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem megy annyira a hasa, de a vírus miatt nincs étvágya, szerintem ez normális.

Az almát próbálhatod kompótként is (vízben megfőzöd pici cukorral, esetleg egy-két szegfűszeggel) annak a leve is finom, meg a húsa is.

2011. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!